Ózon Ételbár és Pizzéria Pásztó
3060 Pásztó, Deák F. út 3.

Ózon Ételbár és Pizzéria Pásztó a térképen

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 6.
Nos most ezen oldal véleményére támaszkodva választottam ezt az éttermet. Túra után férjemmel és barátokkal tértünk be. Szép, belvárosi étterem ahol tényleg pizzák is vannak akár elvitelre is. Mi finom májgaluska levest ettünk, Harcsapaprikást túrós csuszával, Cordon bleu és fűszeres burgonya. Mindegyik finom volt, hamar megkaptuk és bőséges adagok.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Többször jártunk már a helyen, de még mindig nem tudom eldönteni, milyen kategóriába sorolnám. . . Az ételek mindig finomak (főleg a levesek! ) és kifejezetten nagy adagok. A kínálatban a klasszikusok mellett fantáziadús fogások is megtalálhatóak: az előbbiekkel nem foghatunk mellé, a tócsnis ételek pl. a legjobb ak közt. A köreteket külön kell kérni.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Hazafelé tartottunk a családdal és ahogy az lenni szokott a gyerekek megéheztek. Neten kerestünk közeli pizzázót. Mit ne mondjak meglepődtünk kívülről nem mond sokat viszont mikor beléptünk,hát csuda elegáns étterem azt hittük rossz helyen járunk pizza itt? Elvitelre kértük,hogy útközben esszük meg ne veszítsünk sok időt.

Realista TOP szállásértékelő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7.
Elegáns kisvárosi étterem, udvarias, készséges kiszolgálókkal! A tálalás egyszerű, de ízléses. Az általunk fogyasztott ételek jó minőségüek voltak. A rántott gomba kissé túl volt sütve. A mennyiség-árfekvés megfelelő. Az italárak szolídak. A háttérzene nekünk egy kicsit hangos volt és némileg túl modern is, az étterem hangulatához.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Elegáns, tiszta környezet, jó ár-érték arány. A személyzet segítőkész, kedves, a kiválasztott ételeket hamar megkaptuk, ami rendkívül bőséges és finom volt! Jóllakottan és elégedetten távoztunk az étteremből, csak ajánlani tudom! Senkit se tévesszen meg, hogy pizzériaként hirdeti magát. A leves meglepően nagy adag volt. Az étlap főleg a helyi specialitásokat tartalmazza.
Salgótarján

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 20.
Sok jót hallottunk már erről a vendéglőről ,így hát felkerekedtünk megünnepelni a kedvesem szülinapját. Jókedélyű pincér fogadott bennünket aki abszolút kedves/barátságos volt és mindenben a kedvünkre tett. Az ételek háziasak, ajánlom a "Pista bácsi gyengéje"C. fogást,a "Haspártiak levesében"elférne talán egy kicsit több hús is. . .

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember 2. -án ebédeltünk az étteremben. Kései ebéd volt, már kevesen voltak az étteremben. Kedvesen fogadott bennünket a személyzet, kedves kis hölgy szolgált ki bennünket. Az általunk fogyasztott ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Az étterem berendezése, belső elrendezése, tisztasága, az asztalok terítéke lenyűgözött bennünket.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Július végén Pásztón töltöttünk egy hétvégét. A vacsorát az Ózon Étterem teraszán költöttük el, mely a Zeneiskola mögött található, csendes környezetben. A személyzet barátságos, mosolygós. Mind az öten maximálisan elégedettek voltunk az étellel. Érdemes kipróbálni a gombás ételeket, mert a környékbeli erdőkből származó erdei gombával készítik.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek ajánlom, színvonalas, kellemes környezet, tágas, tiszta, ami nagyon fontos, széles az étkek kínálata, minden , amit kóstoltam nagyon finom, jó szájízzel gondolok a helyre visszajáró vendégként. Az étlap kellemesen követi az igényeket, megtalálható rajta az ínyenc, kellemes harmóniában a házi ízekkel, a borok kínálata szélesedett, finom a hideg sör és mindig van jó desszert is.

Legnépszerűbb csomagok Pásztón és környékén
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.25. - 2021.11.25.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 26.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness használattal, ajándék masszázzsal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.12.20.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szalonjátékokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2020.12.17.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.25. - 2021.11.25.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 39.543 - 42.203,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2021.03.01. - 2022.06.05.
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.22. - 2021.12.30.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
4 nap/3 éjszaka 49.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, fellépőkkel, kaszinóval, mikromágiával, forralt borozással, tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.993 - 27.905,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.19. - 2020.12.17.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 21.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.11. - 2021.08.31.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
2020.11.24. - 2021.11.25.

Szállodák Pásztó környékén
Libra Hotel Pásztó
Erzsébet Park Hotel Pásztó
Tó Wellness Hotel Pásztó
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Wellness Harmónia (min. 2 éj)

Ózon Ételbár és Pizzéria PásztóX