Boróka Vendégház Pásztó

2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Boróka Vendégház Pásztó vélemények

2020. október 18.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű helyen, szinte mesebeli kis falucskában van ez a szépen rendben tartott, a hegy tövében épült, több szobából álló vendégház. Még egy szép szauna is van itt, a kertről nyílik (külön kell fizetni). Már érkezéskor lenyűgözött minket a vendéglátók természetes kedvessége. A szobák kifogástalanul felszereltek, tiszták, az ágynemű illatos.
Boróka Vendégház Pásztó - Külső képBoróka Vendégház Pásztó - SzobákBoróka Vendégház Pásztó - SzobákBoróka Vendégház Pásztó - BelsőBoróka Vendégház Pásztó - SzobákBoróka Vendégház Pásztó - SzobákBoróka Vendégház Pásztó - BelsőBoróka Vendégház Pásztó - SzobákBoróka Vendégház Pásztó - SzobákBoróka Vendégház Pásztó - SzobákBoróka Vendégház Pásztó - SzobákBoróka Vendégház Pásztó - SzobákBoróka Vendégház Pásztó - BelsőBoróka Vendégház Pásztó - BelsőBoróka Vendégház Pásztó - Medence/kertBoróka Vendégház Pásztó - Külső képBoróka Vendégház Pásztó - Külső képBoróka Vendégház Pásztó - Külső képBoróka Vendégház Pásztó - Külső képBoróka Vendégház Pásztó - Külső képBoróka Vendégház Pásztó - KörnyékBoróka Vendégház Pásztó - Külső képBoróka Vendégház Pásztó - Medence/kertBoróka Vendégház Pásztó - Medence/kertBoróka Vendégház Pásztó - KörnyékBoróka Vendégház Pásztó - KörnyékBoróka Vendégház Pásztó - Környék