Apolló Étterem & Söröző Pécs

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Apolló Étterem & Söröző Pécs vélemények

2018. január 9.családjával járt itt
Viszonylag eldugott csendes helyen található, kinézetre kívülről kissé szoci a vasajtajával, de belülről hangulatos kis étterem. Sajnos van TV ami a hangulatot rontja, de lehet mást nem zavar. Bőséges adagok átlagos minőséggel, udvarias, közvetlen kiszolgálás, ár/érték arányra kitűnő!
Parkolás a lakótelepen megoldott.
Gyenge 2017. január 12.a párjával járt itt
Mostanság érdekes helynek mondanám amolyan lottozónak. Egyszer finom a kaja másszór pedig nem túl ízletes. Gondolom szakácsa válogatja. A pincérek kedvesek udvariasak, szinte még le sem ülünk máris nyakunkba tolják az étlapot, de legalább nem kell várni. Összeségében elégedettek lennénk ha a konyhán minden műszak hozná azt a színvonalat amit régebbi látogatásaink alkalmával megszoktunk.
Kiváló 2017. január 5.barátokkal járt itt
A mindennapi ebédem itt történik. Nagyon kedves,közvetlen a személyzet. Gyors a kiszolgálás,az ételek nagyon jóízűek es bőséges adagok a tálalás szép és minden ételnek más más tálalási módot alkalmaznak. Az étlap jol van megfogalmazva, es érthetően! Bármelyik ismerősöm, barátom családtagom hoztam ide senki nem csalódott es mindenki elégedetten, jóllakottan távozott minden alkalommal.
Kiváló 2017. január 5.barátokkal járt itt
Jó hely, családias hangulat. Remek ár/èrték arány. Kiváló ételek, Pécs központjától nem messze. Remek kiszolgálás.
Kiváló 2016. július 30.családjával járt itt
A hely hangulata eléggé retró jellegü,bár megpróbáltak nèmi egyediséget becsempészni pár régi kacat kirakásával. Ahogy helyetfoglaltunk,másodperceken belül megjelent a pincér az étlapokkal. Rendkivül udvariasan,némi humort becsempészve vette fel a rendelést. Az italokat 1-2 percen belül megkaptuk,bár nem csak mi voltunk vendègek.
Kiváló 2016. július 27.gyerekekkel járt itt
Pécsi nyaralásunk idején itt ettünk a családdal menüt. Bőséges volt, nagyon finom és pénztártabarát. A hely nagyon klassz, barátságos. Mi a kerthelyiségben ettünk, gyönyörű fák és bokrok között. Az étterem nyugodt helyen fekszik, jól megközelíthető. A kiszolgálás remek volt. Ajánlom minden családosnak, mert sok társasjátékot is találtunk az éttremben.
Kiváló 2016. február 9.barátokkal járt itt
Minden nap itt meüzünk, a város egyik legolcsóbb menüje, ár-érték arányban pedig a legjobb. A'la Cartjukat is rendszeresen teszteljük. Házias-magyaros konyha kiegészítve aktuális ajánlatokkal. Nyáron a kertek alatti kiülős rész nagyon kellemes. Az adagok és a kiszolgálás csillagos 5-ös.
Kiváló 2016. február 4.gyerekekkel járt itt
A mai napon jártunk itt a családommal,kellemes barátságos családias hangulatú étterem,Házias ízek és bőséges adag,kedvező áron. A pizzájuk is nagyon finom volt, kedves felszolgálók, ajánlom mindenkinek! !
Az étteremben telt ház volt emiatt 30 percet vártunk de megérte és jelezték előre! Amit utólag is köszönünk és biztos hogy visszatérő vendégek leszünk.
Kiváló 2016. február 3.családjával járt itt
Családdal ebédeltünk az étteremben, nagyon finom, változatos ételeket találtunk az étlapon. A felszolgálás kifogástalan volt, pedig teltház volt, de nagyon jól tudták kezelni. Tapasztalat: A legjobb pizzát is ők csinálják Pécsett! Kiszállításkor is gyorsak, korrektek! Menüjüket még nem próbáltuk, de visszatérünk mindenképpen! :-)
Kiváló 2016. január 31.gyerekekkel járt itt
Családdal érkeztünk és mindannyian találtunk kedvünkrevaló ételt.Az étlapon jobbnál jobb variációk,felesleges sallangok nélkül.
A felszolgáló srácok kedvesek,figyelmesek. Kevésnek találom a 46.helyet.
A pécsiek is idejárnak.Az összes asztal tömve :)
Visszatérünk!