Egy étterem a belváros szívében

Bazár PécsBazár Pécs a térképen

Gyenge 2018. decemberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2018. december 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Kétszer voltam ebben az étteremben a kollégáimmal és mindkétszer igen csak csalódnom kellett.
Ahhoz képest mennyire frekventál helyen van ez a vendéglátó egység és milyen jól néz ki belsőre, annyira botrányos a személyzet felkészültsége, hozzáállása a vendégekhez és magához a vendéglátáshoz.
Egyik másik felszolgálót más vendéglátóegységekből felismertem.
Az első kellemetlen élmény akkor ért minket, amikor kb. az 5 órai érkezésünkkor nem akartak engedni leülni egyik asztalhoz sem, mondván, hogy 8 órára lefoglalták és hosszas győzködés után, hogy addigra hűlt helyünk lesz nagy sértődötten beleegyeztek, hogy helyet foglalhassunk.
Második igen kifogásolható tény az étteremmel kapcsolatban, hogy semmilyen bankkártyával és szépkártyával nem lehet fizetni. Megkérdezésünkre arra hivatkoztak, hogy a tulajdonos régimódi, ám akkor miért telefonos app-on rögzítik a rendelést?
További csalódásra okot adott az, hogy az általam rendelt italt a 3. emlékeztető ellenére, a távozásomig nem kaptam kézhez, bár gondosan felírták. Hab a tortán, hogy udvariasan érdeklődtek párszor, hogy hozhatnak-e még valamit. Igen, mondjuk a kabátomat.Mielőtt valaki arra gondolna, hogy telt ház volt és nem bírták utolérni magukat, közlöm, hogy nem volt sok vendég és utánam érkező vendégek megkapták amit rendeltek.
Itt még nincs vége. Kb. 6 órakor már nem rendelhettünk ételt, mert mint mondták, 8órakor jönni fog egy nagyobb csapat. Még desszertet sem, pedig azt csak ki kell venniü a hűtőből.
A nagy nehezen kikönyörgött asztalunktól átültettek egy másikra, mert kiderült, hogy egy másik társaságot rossz asztalhoz ültettek le.

Röviden ennyi.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Átlagos

Bazár további értékelései

2023.06.23a párjával
Kedves kiszolgálás, megfelelő ár, finom sör, széles választék, jó helyen a belvárosban, bármikor újra csak ide..
Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.01-ig