Vodkanarancsos

Vodkanarancsos adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Húsimádó  •  Tésztakedvelő  •  Gyógyvízben ázó  •  Kritikus
Regisztráció2015.06.26
Utoljára itt2020.11.01

Gyenge 2015. június 26.barátokkal járt itt
Akár hányszor ellátogattunk oda a barátaimmal, mindig elszámolták magukat a fizetésnél, egyszer előnyünkre, máskor hátrányukra. A pincérek szét voltak csúszva. Egyszer rendeltem vodka-narancsot. Nem szerepelt a koktél lapon és nem az alapanyagok árából számolta ki a pincér, hanem mondott egy összeget és közölte, hogy általában ennyibe kerül.
Kiváló 2016. október 11.egyedül járt itt
Tíz éve járok ide, de még sosem csalódtam se az ételekben, se a kiszolgálásban. Délben hatalmas a sor amióta ismerem, ez bizonyítja mennyire népszerű hely. Ingyenes wifivel, nagy adagokkal, menükkel változatos ételkínálattal várják vendégeiket. Az étterem utcájában mindig akad parkoló. Az egyetemisták és a közelben dolgozók nagy kedvence.
2016. november 11., kollégákkal járt itt
Kitűnő fekvésű belvárosi étterem viszonylag elegendő befogadóképességgel. Az ebéd menü elegendő és finom. A személyzet segítőkész és kedves. Igen szép állapotú egybenyíló belső tér széles bárpulttal. Van kiülős rész is. Finom forralt bor kapható a téli szezonban. Sok sokféle italkínálat és koktél kérhető.