Mufti: Csülök az egész világ! - Csülök Bár Pécs

2. helyezett a 161 pécsi étterem közül

Csülök az egész világ!

2015. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 20. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Soha nem gondoltam volna, hogy a sertés lábából ennyi sokféle ételt lehet készíteni. És lehet, erre bizonyíték a Pécs-patacsi csülökbár. És az ízek!!! Erzsi néni már nincs, de a Marcsi sem "kutya", inkább csülök,de nagyon jól főz. A személyzet kedves és vidám. Az árak nagyon barátiak, az adagok néha durván nagyok, nem éppen fogyókúrás, de itt ne is akarj sovány maradni Ha Pécs-Patacson jársz ki ne hagyd!!!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Csülök az egész világ! - Csülök Bár Pécs
Csülök az egész világ! - Csülök Bár Pécs

Szeretnéd követni Mufti felhasználót?    Igen

2016. március 1. - Csülök Bár válasza Mufti értékelésére:
Tisztelt Értékelő!
Köszönjük, hogy értékelte a vendéglőnket.Különösen örülünk annak, hogy ennyire meg volt elégedve az ételek ízével, minőségével és a munkatársaink oda figyelésével! Sajnos egyéb okokból 3 házzal el költözünk a Pellérdi út 31. számba.Ezen túl a fekete kutya csülök ház nem hozzánk tartozik! Természetesen a minőség az ételek ízei és a vendégeink elégedettsége a fő szempont számunkra! Júniustól vár mindenkit szeretettel az új EREDETI CSÜLÖK BÁR!!! Csülkös Szép Napot Mindenkinek! Tisztelettel Zsuzska & Norbi :-)
Krécsó Norbert, tulajdonos
Csülök Bár Pécs
7632 Pécs
Pellérdi út 31.

2020. május 30.
Akkor kerestünk éttermet, amikor az első napokban enyhítettek a koronavírus miatti korlátozásokon és a kerthelységekben már lehetett enni. Megtaláltuk a Csülök Bárt, először de nem utoljára jártunk itt. Az étel nagyon finom volt, négyen négyfélét ettünk, mindenkinek ízlett. Friss, forró,...