Csülök Bár Pécs
7632 Pécs, Pellérdi út 31.

Csülök Bár Pécs a térképen

Csülök Bár Pécs értékelése:

2. helyezett a 161 pécsi étterem közül
3. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül
Így is ismerheted: Fekete Kutya

H-Szo 10:30-22:00
V 10:30-17:00
csárda, étterem, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Borsodi Világos, Stella Artois, Beck's, Staropramen, Staropramen Dark, Leffe Blonde, Belle-Vue Kriek, Corona

Csülök Bár Pécs képei

Csülök Bár Pécs vélemények

2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 30.
Akkor kerestünk éttermet, amikor az első napokban enyhítettek a koronavírus miatti korlátozásokon és a kerthelységekben már lehetett enni. Megtaláltuk a Csülök Bárt, először de nem utoljára jártunk itt. Az étel nagyon finom volt, négyen négyfélét ettünk, mindenkinek ízlett. Friss, forró, ízletes volt és nem kellett sokat várni rá! Köszönjük, visszatérünk!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pécs mellett nyaraltunk és első nap, amikor odaérkeztünk, már nagyon éhesek voltunk. Nem találtunk éttermet a közelben, csak ez volt nyitva. Meglepődtünk milyen rendezett, ötletes és a kutyáinkat is vízzel fogadták, külön ülhettünk olyan helyen, ahol nem zavartunk más vendégeket. A kiszolgálás kedves és folyamatos, az étel elképesztően finom volt és a fél adag is hatalmas mennyiség.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 20.
A lányom diplomaosztóját ünnepeltük meg a csárdában, 2 hete. Foglaltunk asztalt, a fedett teraszon terítettek nekünk, igazi klasszikus csárda hangulat fogadott minket. 8-an kilencfélét kértünk (az ünnepelt 2féle zóna ételt rendelt), kb 40 percet vártunk az ételre, de ezek közt volt frissen sült és csülkös pacalpörkölt is.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 22.
barátaimmal tértünk be ebédelni. 4 személyes csülöktálat rendeltünk,amin minden megtalálható volt amit csak kívánni lehet. A látvány és az íz tökéletesen passzoltak egymáshoz. Kiváló volt az étel. A szomszéd asztalnál ült egy idősebb házaspár,akik eper bort szerettek volna fogyasztani. A pincér teljes tájékoztatást adott a bor készítéséről,a kiszolgálás minősége hibátlan!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 7.
Ajánlásra, családdal látogattunk el ide, egy születésnapos közös ebédre.
Az ételek kiválóak voltak, a kiszolgálás rendkívül figyelmes, gyors, pontos. Négy generáció ült egy asztalnál, mindenki legnagyobb megelégedésére töltöttünk el egy szép vasárnapi ebédet.
Biztosan vissza fogunk még ide jönni.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 25.
Családdal látogattunk a csülök bár étterembe, ami nagyon jó választásnak bizonyult! A nagyszülők és a gyerekek is meg találták a fogukra valót! Rengeteg vendég volt, de mégis időben meg kaptuk az ebédet! Minden nagyon finom volt és a pincérek is nagyon kedvesek voltak! Nekünk a városban ez a kedvenc éttermünk! Látszik, hogy hozzá értő emberek vezetik és dolgoznak ebben az étteremben!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étel jó ízű volt. Ahányan voltunk annyi félét rendeltünk, így tudtunk több félét is kóstolni. Akkora adagokat kaptunk, hogy nem tudtuk az összeset megenni, de készséggel elcsomagolták. ízlett a csapolt sör is. Látszik, hogy jól fogy, mert igazán friss volt. Az asszonyoknak ízlett a meggyes belga sör.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26.
igazi barátságos, hangulatos, magyaros vendéglő, az ételek nagyon finomak, a húsok isteni puhák, finom fűszeresek, a pincérek kedvesek, udvariasak, a hangulat kellemes, az ár érték arány reális. köszönhető mindez a tulajdonosoknak, akik szívvel várják a vendégeket, valamint az új szakácsnak, aki Pécs egyik legjobb szakácsa /Koczka. . . .

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Interneten bukkantam rà erre a helyre, gondoltam, kipròbàljuk. Maga a hely hangulatos, règi időket idèző. A felszolgàlòk is szimpatikusak, kedvesek voltak. DE. Az ètelek minősège kiábrándìtò! Nem a szakàcsot hibàztatjuk, èrezhető, hogy a felhasznált alapanyagokkal lehet a problèma.
Válasz az értékelésre - 2017. május 25.
"Kedves vendég:-)"
Ismét egy olyan embertől hozzá szólás aki a szomszédunkban bezárt étterem üzemeltetőjének ismerőse!
Krécsó Norbert, tulajdonos

2017. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Csoportban érkeztünk időpontra,de egy óra várakozás után sem sikerült az ételt tálalni. 4 személyes csülöktálat ettünk ami rágós, átsületlen, sok része szó szerint ehetetlen volt, még késsel is kihívás volt elvágni. Az összes csülök, a füstölt, a rántott, stb. rossz ízű volt. A csülöktálon lévő rizshez, úgy kellett külön kanalat kérni, mert ők úgy gondolták majd villával elszórakozunk vele, mire a tányérunkra kimerjük.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.769 - 16.437,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
2018.07.17. - 2022.08.22.
Dráva Hotel Thermal Resort
2020.09.18. - 2021.09.19.
Bagolyvár Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.19. - 2020.12.31.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.19. - 2020.11.30.
Ametiszt Hotel
Harkány
4 nap/3 éjszaka 12.178,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, szenteste ünnepi vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással
2020.12.23. - 2020.12.26.
Gere Apartmanház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.19. - 2021.09.19.
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, választható belépővel, üdvözlőitallal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.15. - 2021.02.28.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.07. - 2021.01.21.
Andrea & Mónika Vendégház
2020.09.18. - 2021.09.19.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.19. - 2020.12.22.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 8.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, piknikkosárral, túrabot és kerékpár használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.06. - 2020.10.22.
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.19. - 2021.09.28.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Thermal Hotel Harkány Pécs
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Karácsony Harkányban (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Csülök Bár PécsX