DEndre: Remek kávézó Pécs szívében - Filter Pécs

Filter Pécs értékelése
17. helyezett a 144 pécsi étterem közül

Remek kávézó Pécs szívében

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 26.
A Filter kávézóba egy szép május eleji reggelen mentünk be, mielőtt Villányba indultunk volna. Végre valahol hallgatható zene szól, jó a dizájn, modern, de nem szembántó, inkább otthonos. A háttérzene is kellemes, Kiváló kávét főznek itt, messze átlag felettit, s kínálnak pár igen jó kézműves magyar bort nagyon baráti áron, Ludányi Balázs és a Nyolcas pince bora úgy emlékszem 300-350 forint volt decire, amit ha felszorzunk 2000 forint körüli palackár jön ki, magyarán szinte szaküzleti áron adják e nemes nedűket. A Márton és lányai cég pálinkáit tartják néhány más remek pálinkaház mellett. Soha rosszabb napkezdetet.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

7621 Pécs
Színház tér 2.

2018. november 13.
Baráti társasággal jártam itt. Nagyonszerű belső design-nal rendelkezik és a kiszolgálás is ötcsillagos. Látszik a pultos szakértelme és nagyon kedves, figyelmes. Az árak nem kifejezetten magasak. Pici hely, de annál nagyobb gyöngyszem ez a hely! Két koktélt is próbáltam és mindekettőtől eldobtam...