törzsvendég Emma: Kűlönleges étel és bor választék - Kalamáris Borbisztró & Vinotéka Pécs

Kalamáris Borbisztró & Vinotéka Pécs értékelése
68. helyezett a 161 pécsi étterem közül

Kűlönleges étel és bor választék

2014. márciusban járt itt
Értékelt: 2014. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ha Pécsen járunk, mindig itt eszünk. Központi helyen van, kedves a kiszolgálás. Modern a berendezés, elegáns, de nem merev.
Az ételek különleges ízkompozíciójúak, ízléses a tálalás.
Az étkezéshez nagy a borválaszték, és borvásárlásra is van lehetőség. A Pécs környéki borok nagy választéka megtalálható, ami nagy pozitívum. Ajánlom mindenkinek, hogy keresse fel a helyet, nem fog csalódni.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni törzsvendég Emma felhasználót?    Igen

Kalamáris Borbisztró & Vinotéka Pécs
7623 Pécs
Rákóczi út 30.

2020. szeptember 16.
Barátnőmmel járunk ide, nagyjából egy éve rendszeresen, elsősorban menüt Kérünk, de étlapról is fogyasztottunk már. Az ételek mindig változatosak, finomak, nem az unalmas menü kínálat. Érezhető, hogy odafigyelnek az alapanyagok jó minőségére És az elkészítésre. Kellemes, nyugodt a környezet,...

2018. november 9.
A munkahelyemhez legközelebb eső olyan hely, ahol napi menü kapható. Ezért jellemzően a déli időszak visszatérő vendége voltam annak ellenére, hogy egy-egy kellemetlen élmény után napokig távolmaradtam az étteremtől. A menü színvonala mondhatni átlagos, semmi rendkívüli. Vizenyős leves...