Kalamáris Borbisztró & Vinotéka Pécs

Kalamáris Borbisztró & Vinotéka Pécs
7623 Pécs, Rákóczi út 30.

Kalamáris Borbisztró & Vinotéka Pécs a térképen

borozó, étterem, bisztró, vendéglő
Gépzene:
jazz
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa
nincs

Kalamáris Borbisztró & Vinotéka Pécs vélemények

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16.
Barátnőmmel járunk ide, nagyjából egy éve rendszeresen, elsősorban menüt Kérünk, de étlapról is fogyasztottunk már. Az ételek mindig változatosak, finomak, nem az unalmas menü kínálat. Érezhető, hogy odafigyelnek az alapanyagok jó minőségére És az elkészítésre. Kellemes, nyugodt a környezet, szinte észre sem venni, hogy egy forgalmas út közelében van az étterem.

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
A munkahelyemhez legközelebb eső olyan hely, ahol napi menü kapható. Ezért jellemzően a déli időszak visszatérő vendége voltam annak ellenére, hogy egy-egy kellemetlen élmény után napokig távolmaradtam az étteremtől. A menü színvonala mondhatni átlagos, semmi rendkívüli. Vizenyős leves zöldségekkel, rántott dolgok rizzsel, krumplipürével, időnként homokos a saláta.

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek kiváló minőségűek, frissek és finomak. Nem kell sokat várni rá, hamar elkészül. Az idő alatt pedig megcsodálhatjuk azt a hatalmas borválasztékot, amit a vinotéka képvisel. Ár-érték arányban átlagos, nem drága, a személyzet kedves, segítőkész, bátran segítséget lehet tőlük kérni borvásárlásban is. A hely hangulatos, enyhe túlzással rá lehet mondani, hogy elegáns.

2014. márciusban járt itt
Értékelt: 2014. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha Pécsen járunk, mindig itt eszünk. Központi helyen van, kedves a kiszolgálás. Modern a berendezés, elegáns, de nem merev. Az ételek különleges ízkompozíciójúak, ízléses a tálalás. Az étkezéshez nagy a borválaszték, és borvásárlásra is van lehetőség. A Pécs környéki borok nagy választéka megtalálható, ami nagy pozitívum.

2013. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. február 20.
Számomra nem fűződnek hozzá nagy élmények. Egy kis csoport találkozót bonyolítottunk le itt. Azon kívül, hogy a városban jó helyen van, közel a belvároshoz, könnyen megközelíthető, valamint nem egy drága hely, nem tudok róla áradozni. A fiúk nem laktak jól az adagokkal, szóval érdemes a főétel előtt levest is enni, plusz utána desszertet, mert különben éhes marad az ember ;)

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Hotel Arkadia
Pécs
5 nap/4 éjszaka 6.188,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.25. - 2021.12.22.
Kálvária-Rácz Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2021.06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.10.31.
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.849 - 14.821,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
2018.07.17. - 2022.08.22.
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
2020.09.28. - 2021.09.28.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Thermal Hotel Harkány Pécs
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)