Kiváló 2017. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. május 13.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Nem foglaltam asztal péntek estére, mégis hellyel tudtak kínálni annak ellenére, hogy ballagási időszakban voltam. Hangulatos, van kerthelyiség is, de a hideg miatt azt nem tudtam kipróbálni. Az étlap nagyon változatos. A hagyományos ételektől az olasz, a mexikói ételekig, fő profilként a grillek mellett sok mindent megtalálsz. Több étel esetében jelzést láttam, hogy glutén mentesen is elkészítik. Számomra nagyon ízletes volt, férfiembert is legyűrő mennyiségben. A kiszolgálás pörgős, a pincérek nagyon figyelmesek.
Akinek van ideje, és idegrendszere csak az térjen be! :) Mai napon voltunk a párommal késői ebédre! Kaptunk is asztalt. Az étlapok kiosztása után, kb 30 perc telt el, mire felvették a rendelésünket úgy, hogy kb 3 felszolgáló jött-ment mellettünk. A rendelt ételt, ÉN 1 órára rá kaptam meg, a...
Negatívumok: Rosszul indult: Nem volt a kiválasztott leves. Rosszul folytatódott: A pincér visszajött, hogy a már megrendelt malac-sülttel még sem tud szolgálni. Helyette választottam a rántott sertéstekercset: - A köretként kapott serpenyős burgonya olyan semmilyen volt, mintha főtt...
Ebédelni tértünk be az étterembe, a hangulatos teraszon ültünk le. Az ételeek-italok hamar felszolgálásra kerültek, és minden finom volt. A személyzet kedves, udvarias, gyors. Egy napi ebédhez tökéletesen megfelelt, mindennel elégedettek voltunk.