7621 Pécs, Király u. 21.

Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Király21 Beerhouse & Grill Pécs vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
Korábban már többször jártunk itt, mindig ízletes és kiválóan elkészített ételt szolgáltak fel, azonban ezen alkalommal rendkívül csalódottan távoztam. Filet steak-et rendeltem, zöldbors mártással és burgonyapürével, feleségem Santa Fe salátát választott. Az ételekre 45 percet vártunk, tudtuk, hogy a megszokott minőség minden várakozást megér, de kicsit furcsa volt ez a hosszú várakozás.

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Nem ide készültünk. Mintha csak kötélen húztak volna, úgy mentünk egy szombat 12 körül még zárva tartó hely elől a K21 teraszára. Egyszerű paradicsomos tészta ebédem volt frissen csapra vert hordóból nyert sörrel. Na, az ilyen után nem kíváncsi az ember, mi van a sarkon túl. Egyértelmű volt, hogy a vacsora is itt lesz.

frederico TOP étteremértékelő
frederico TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Pécsi tartózkodásunk alatt ez lett a törzshelyünk. Hangulatos étterem izletes ételekkel figyelmes kiszolgálással. Jó a csapolt sör. . Az adagok megfelelőek. Az ár is barátságos.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 14.
Őszintén szólva nem ez volt az a hely, ahová be szerettünk volna ülni, viszont utólag nagyon örültünk, hogy mégis ide tértünk be! Steak-et rendeltünk, a köretet illetően pedig nagyon készségesen álltak hozzánk, ugyanis röviddel a rendelésfelvételt követően eszméltünk rá, hogy salátát szeretnénk enni a hús mellé, a steakburgonya helyett.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 13.
Nem foglaltam asztal péntek estére, mégis hellyel tudtak kínálni annak ellenére, hogy ballagási időszakban voltam. Hangulatos, van kerthelyiség is, de a hideg miatt azt nem tudtam kipróbálni. Az étlap nagyon változatos. A hagyományos ételektől az olasz, a mexikói ételekig, fő profilként a grillek mellett sok mindent megtalálsz.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Danubius Hotel Palatinus
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.930 - 12.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
2019.02.14. - 2021.12.22.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
6 nap/5 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.20.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hotel Millennium
Pécs
3-4 éjszaka 17.487,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, városnézéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2021.02.19.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Március 15. Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)

Király21 Beerhouse & Grill PécsX