DEndre: Izgalmas vegán hely húsevőknek is - LYR Speciality Coffee & Food 100% Vegan Pécs

LYR Speciality Coffee & Food 100% Vegan Pécs értékelése
18. helyezett a 161 pécsi étterem közül

Izgalmas vegán hely húsevőknek is

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
A Lyr Pécs egyik legszínvonalasabb kávézója, remek dizájn, izgalmas étel- és italválaszték. Kértünk egy desszertet, továbbá elvitelre két üveg sört a Karl nevű helyi mikrósörfőzdétől.
Egyébként azzal hirdetik magukat, hogy 100% vegánok. Ez nem zavar addig, míg nem próbálnak engem is megtéríteni.
A kiszolgálás kedves, az árak korrektek.
Szerettük a helyet, szívesen betérnénk máskor is.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

7621 Pécs
Ferencesek utcája 4.

2019. február 20.
Nagyon barátságos, szuper hangulatú kis hely. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A hamburgerek még a nem-vegánoknak is nagyon ízlettek a társaságban. Ránézésre nem tűnik hatalmas adagnak, de utána alig tud az ember felkelni. A heti menü is mindig változatos, elegendő mennyiség és...