Kiemelkedő kocsma

Made in Pécs Café PécsMade in Pécs Café Pécs a térképen

Kiváló 2019. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. július 14.
A Made In Pécs egy remek koncepció mentén remekül kialakított hely. Persze nem minden készül Pécsett, vannak import töményeik, de a sör- és a borvonal a Pécs-központú. Az sem teljesen pécsi, aminek egyébként örvendtem.
Annál is inkább, hogy miután eldöntöttem, hogy sört fogok inni (csábítottak a pécsi borvidék borai is), kiderült, hogy van csapon egy vendégsörük, ami a pécsi Halott Pénz nevű együttes saját söre, mely „Erre még meghívlak” névre hallgat. Mondták a csapos srácok, hogy IPA jellegű vörös sör, s a Reketye testvérek főzték az együttesnek.
Ebből ittam egy pohárral, 420 ft egy ilyen minőségű sörre best buy kategória. Azt is jól tették a csapos fiúk, hogy jelezték: el lehet vinni dobozos változatban is ezt a sört. Nosza ki is használtam a lehetőséget, hadd ismerje meg az épp szakmai továbbképzésen levő párom is ezt a csodás nedűt. 450 ft volt a doboz, mely azóta már elfogyott.
5 pont. És alig várom, hogy visszatérjek.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Made in Pécs Café Pécs - Külső képMade in Pécs Café Pécs - BelsőMade in Pécs Café Pécs - BelsőMade in Pécs Café Pécs - BelsőMade in Pécs Café Pécs - BelsőMade in Pécs Café Pécs - BelsőMade in Pécs Café Pécs - Belső
Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.01-ig