Kiváló borbár

WunderBar PécsWunderBar Pécs a térképen

Kiváló 2019. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. július 13.
A Wunder Bar volt a minap megejtett pécsi kiruccanás egyik legkellemesebb meglepetése. Eleve szimpatikus volt a név, hiszen e néven működött (vagy tán még működik) egyik kedvenc kocsmám Pesten.
Igényes beltér, igényes italok, igényes(nek tűnő) ételek (ezeket nem kóstoltam).
A pultos fiatalemberrel hamar leltünk egy sor közös ismerőst a boros szakmában, megtudtam, hogy ők csinálták a Susogó borbárt, ahová sajnos nem sikerült eljutnom, mivel bezárt, nem is lesz már alkalom.
Vannak jó töményeik és söreik, de bor fronton indultunk el, kiváló borokat kóstoltam, baráti áron. Önmagában az is teljesítmény, hogy kb. egy tucat borból, egy borrajongó találjon hármat, ami érdekli, de nem kóstolta. (Lett volna egy negyedik is, de az épp kifogyott.)
Hangulat:Kiváló
WunderBar Pécs - Külső képWunderBar Pécs - Külső képWunderBar Pécs - Külső képWunderBar Pécs - Étlap/itallapWunderBar Pécs - BelsőWunderBar Pécs - Étel/italWunderBar Pécs - Külső képWunderBar Pécs - Külső kép
Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.01-ig