Pécs kalandparkja kicsiknek és nagyoknak

Mecsextrém Park PécsMecsextrém Park Pécs a térképen

Kihagyhatatlan 2016. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 18.
Pécs külterültén, Árpádtetőn található ez a hatalmas alapterületű, sokféle játékkal és szórakozási lehetőséggel felszerelt kalandpark, amely gyerekek és felnőttek részére is remek kikapcsolódást nyújt. Az útbaigazítást segítené néhány tábla az utak mentén, mi végül a benzinkútnál érdeklődtünk, de jó irányba mentünk.
A belépő 5 fős családunk részére majdnem 18.000 Ft-ba került, ami elég drágának tűnik (és szerintem az is), viszont cserébe bármit ki lehet próbálni korlátlan alkalommal, de csak napon belül.
Van néhány rész, ami nem árnyékos, nagyon odatűz a nap, leginkább a gokart-pálya kedvezőtlen ebből a szempontból. Nagyon tetszett a hatalmas vár a csúszdákkal, a trambulinok, a mászópálya (gyerekeknek csak 1 db van, de az nagyon érdekes). Élveztük az erdei labirintust is, bár ezen a részen vigyázni kell a csalánra és a szúnyogokra is. A bobpálya és a mászópálya is fák között, erdős részen van, így kánikulában is elviselhető.
A legnagyobb sláger mégis a bobpálya volt, ahol több kört is mentünk. Kicsit mindig kellett sorba állni, de megérte.
Összességében egész napos családi programnak kiváló.
Mecsextrém Park Pécs - Mecsextrém Park Pécs - Mecsextrém Park Pécs - Mecsextrém Park Pécs - Mecsextrém Park Pécs - Mecsextrém Park Pécs -
Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.01-ig