Pécs és környéke
a 85 pécsi szállás közül
Szálloda minősítés alatt

Hotel Fenyves Panoráma Pécs bemutatkozása

Pécset körülvevő hegyvonulaton található a Hotel Fenyves Panoráma, ahonnan gyönyörű panoráma nyílik a történelmi belvárosba. Vendégszerető személyzet, családias hangulat és pihentető wellness szolgáltatások várják kedves vendégeit.

3Szolgáltatás
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hotel Fenyves Panoráma Pécs vélemények

Gyenge 2013. május 13.a párjával járt itt
Magamtól nem írtam volna,de ha már kérdezi: A recepciós kisasszony nagyon kedves volt, és mindent megtett, hogy mi jól érezzük magunkat. Ez meg is történt, míg a fürdőbe nem mentem, ahol ki akartam zuhanyozni a kádat (rossz szokásom), csupa víz lett a ruhám, mert a zuhany gégecső el volt törve, és úgy látszik ezt még egy takarító sem jelezte.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Csodás pár nap volt! A panoráma lélegzetelállító - minden reggel a teraszon kezdtük a napot, és esténként is hosszú időt töltöttünk itt! Élveztük, hogy a két kislánnyal egybenyitható, ám különálló szobában lehettünk. Kedves, családias hely. Ami picit kedvezőtlen volt, az a WIFI-elérési nehézség, és a reggelinél hiányoltam a joghurtokat.
Hotel Fenyves Panoráma Pécs - EgyébHotel Fenyves Panoráma Pécs - Egyéb
2013. január 3.gyerekekkel járt itt
A Személyzet egyszerűen fantasztikus volt! Úgy éreztük magunkat, mint egy családban! Azt hisszük, ezt így kell - szabad csak - csinálni. Ami viszont a szó szoros értelmében hátborzongató volt: fáztunk! ! ! Egyszerűen hideg volt! ! ! A szobában nem lehetett átmelegedni. A recepción adtak kérésünkre takarót, de ez nem sokat segített.