Marci Villa Pécs

Marci Villa Pécs
Marci Villa PécsMarci Villa Pécs
Marci Villa PécsMarci Villa Pécs

Marci Villa Pécs bemutatkozása

A villa-projekt a családias hangulat mellett a kényelmet, a nyugalmat, a csodás panorámát éppúgy magában hordozza, mint a közeli zsongó belváros számos látnivalóját és szórakozóhelyét - ideális pihenőhely családoknak, pároknak és kisebb társaságoknak egyaránt! Remélem, hogy elnyeri az Ön tetszését is, és hamarosan vendégeim közt köszönthetem!

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Marci Villa Pécs vélemények

Kiváló 2014. július 22.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk itt. Nagyon jól éreztük magunkat. A medence, a panoráma csodás. Esti órákban is fürödhettünk. Gyerekeink nyugodtan használhatták az udvart. A reggelivel elégedettek voltunk. A tulaj és családja segítőkész, kedves. A ki-be közlekedéssel semmi problémánk nem volt. A környék nyugodt, mégis könnyen elérhető minden. Ajánljuk másoknak is!
Marci Villa válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen értékelésüket, nagyon örülünk, hogy elégedettek voltak szálláshelyünkkel és jól érezték magukat nálunk!
További kellemes nyarat és minden jót kívánunk Önöknek!
Üdvözlettel:
2014. július 29., Kecskeméti Márton, tulajdonos
Gyenge 2014. július 5.gyerekekkel járt itt
7 éjszakát szerettünk volna eltölteni ezen a szálláshelyen. Sajnos csak 1 éjszakát bírtunk ki. A villa elhelyezkedése kiváló, gyönyörű a panoráma, de ez minden. A fűthető medencét egy vihar annyira lehűti, hogy napokig csak 24,2 fokos a víz, kisgyerekeseknek nem ajánlom.
Marci Villa válasza
Kedves Értékelő!
Nagyon sajnáljuk, hogy ezt tapasztalták, szerencsére Önökön kívül csak elégedett vendégek távoznak tőlünk.
Magánszálláshelytől nem lehet azokat a követelményeket elvárni, mint egy 5*-os hoteltől.
Megjegyezném, egy szállodában sem egy család reggelizik csak, hanem még 15!
2014. július 22., Marci Villa, tulajdonos