Erna1984: Csodás nap, egy csodás hotelben - Szinbád Panzió Pécs

Szinbád Panzió Pécs értékelése
15. helyezett a 78 pécsi szállás közül

Csodás nap, egy csodás hotelben

Mobilról küldte. | 2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Nagyon sok hotelbe jártam már, de a Szinbád Hotel személyzete idáig a legkitűnőbb!
Felhivtam őket az érkezés előtt 1 nappal, hogy szeretnénk egy földszinti szobát, de mivel azok már foglaltak voltak, maradt még 1 magas földszinti szoba, így rögtön mi kaptuk meg.
A szoba kitűnő volt, nagyon kényelmes, hűtő, tévé a szobába, kifogástalan állapotba volt a szoba, minden tiszta volt, nagyon fantasztikus volt az ott létünk,fűtés is rendbe volt.
Édesanyámmal voltunk itt 1 éjszakát, egy kisebb nőgyógyászati beavatkozást követően, mivel férjem késő estig dolgozott, így itt szálltunk meg. Illetve egy másik szállás helyre foglaltam, de mivel ott felújítások voltak, ezért iranyitottak minket a Szinbád Hotelba, ami a lehető legjobb megoldás volt.
A recepciós hölgy rendkívül kedves, és segítőkész volt. Másnap reggel 7 től volt a reggeli, de mivel a férjem 7 órára jött értünk, hogy haza vigyen, hogy utána beérjen a munkahelyére, mert vidékiek vagyunk, így mondtuk a recepciós hölgynek, hogy köszönjük, de nem vesszük igénybe, pedig benne volt az árba. Felajánlotta, hogy fél 7 kor jön meg a friss áru, csomagol oda nekünk az útra reggelit. Bevallom, nagyon jól esett a kedvessége, és örömmel fogadtuk.
Nagyon hálásak vagyunk a Hotelnek, hogy ilyen kedves, segítőkész alkalmazottai vannak. Biztosak vagyunk benne, ha még Pécsen szállást kell foglalnunk, csak a Szinbád Hotelbe foglalunk. Köszönjük!!!

Szeretnéd követni Erna1984 felhasználót?    Igen

Szinbád Panzió Pécs
7624 Pécs
Klimó György u. 9.

2021. január 9.
Már a belépéskor látszódott, hogy nagyon adnak a tisztaságra és a rendre, mert ez az egész szállodán érezhető volt. Gyönyörű a belső tér, a terasz és étterem is, igényes, ízléses, a színek remekül harmonizálnak. A szoba rendkívül tiszta és illatos volt, valamint tágas (a fürdőszoba is). Az ágyon...

2019. november 21.
Pécs belvárosában egy szépen kialakított panzió, igényes anyagokból szép belsővel. Az interneten Hotel-ként reklámozza magát, de ez egy panzió, a parkolás nehézkes, mert a meredek utcán szűk helyre kell beállni. A panzióban nincs lift, így a meredek szűk lépcsőkön lehet a csomagokkal felmenni a...