Szinbád Panzió Pécs
7624 Pécs, Klimó György u. 9.

Szinbád Panzió Pécs a térképen

Szinbád Panzió Pécs értékelése:

15. helyezett a 78 pécsi szállás közül
74. helyezett Dél Dunántúlon - 513 szállás közül

Szinbád Panzió Pécs bemutatkozása

A Szindáb Panzió Pécs központjában található, mindössze 5 perces sétára a Dómtól, a Kőtártól, vagy a Csontváry Múzeumtól. Az állandó szabadtéri programoknak otthont adó Sétatér és Szent István tér szintén kellemes kikapcsolódást nyújthat minden ide látogatónak. A panzió komfortos szobáiban kipihenhetők a város felfedezésének fáradalmai.

Szinbád Panzió Pécs képei

Szinbád Panzió Pécs vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. január 9.
Már a belépéskor látszódott, hogy nagyon adnak a tisztaságra és a rendre, mert ez az egész szállodán érezhető volt. Gyönyörű a belső tér, a terasz és étterem is, igényes, ízléses, a színek remekül harmonizálnak. A szoba rendkívül tiszta és illatos volt, valamint tágas (a fürdőszoba is). Az ágyon kényelmes a matrac és a párnák is.

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Pécs belvárosában egy szépen kialakított panzió, igényes anyagokból szép belsővel. Az interneten Hotel-ként reklámozza magát, de ez egy panzió, a parkolás nehézkes, mert a meredek utcán szűk helyre kell beállni. A panzióban nincs lift, így a meredek szűk lépcsőkön lehet a csomagokkal felmenni a szobákhoz.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Nagyon sok hotelbe jártam már, de a Szinbád Hotel személyzete idáig a legkitűnőbb! Felhivtam őket az érkezés előtt 1 nappal, hogy szeretnénk egy földszinti szobát, de mivel azok már foglaltak voltak, maradt még 1 magas földszinti szoba, így rögtön mi kaptuk meg.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Szüleimmel és kislányommal egy tetötéri szobát foglaltunk el 2 éjszakára, hogy nappal megismerjük a csodaszép Pécs városát. Nagyon jól éreztük magunkat mint a szállodában, mint a városban. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A reggeli bőséges volt. Természetesen a vacsoráinkat is itt fogyasztottuk - óriási adagokat kaptunk mint az ételből, mint a kellemes társaságból ;) Előny továbbá, hogy biztosítanak zárt parkolót is.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 24.
November elején voltunk itt. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A reggeli bőséges volt. Előny, hogy biztosítanak zárt parkolót, illetve, hogy kijelentkezés után még ott hagyhattuk az autót. A szobában nagyon jó idő volt. Máskor is szívesen visszamennénk ide.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 31.
A Színbád Hotel vendégei voltunk okt. 27-29-ig. Nagyon kellemesen telt ez a pár nap. Érkezéskor a du. műszakban lévő recepciós hölgy nagyon udvariasan fogadott bennünket. A szoba szép tiszta volt, dicséret a takarító személyzetnek. Az étteremben óriási adagokat kaptunk, ízletesen elkészítve. Dicséret a szakácsoknak,és külön köszönet és dicséret a két udvarias, jó modorú felszolgáló fiatal embernek.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
A szálló nagyon vendég centrikus, kedves és segítőkész alkalmazottakkal. A tisztaság az elvártnak megfelelő.A szobák kényelmesek. Az ételek bőségesek és finomak a pincérek udvariasak.Csak ajánlani tudom mindenkinek,mi nagyon jól éreztük itt magunkat és szívesen visszatérünk még a közeljövőben.

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Iskolai kiránduláson, kollégákkal vettük igénybe a szállást. Maximálisan elégettek voltunk a fekvésével, hiszen este is pár perc alatt a belvárosban voltunk. A szobák kényelmesek, a hotel tiszta, barátságos, a személyzet is. A belső udvar külön értéke a hotelnak. Az étterem pedig a "régimódi"
- jó értelemben vett- eleganciájával bűvölt el minket.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13.
A személyzet segítőkész.
A szobák tiszák és megfelelők.
Svédasztalos reggeli.
Elhelyezkedése nagyon jó, a látnivalók közelsége miatt.
Parkoló kevés van,de fizetik a parkolódijadat!
Kikapcsolódáshoz tökéletes hely, próbáljátok ki!
Nekünk nagyon tetszett!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A panzió fő előnye, hogy a belvárosban van. Gyalogosan megközelíthetők a főbb nevezetességek. A szállás tiszta, jól felszerelt. A személyzet udvarias, segítőkész. A reggeli választéka is megfelelő, nagyon finom volt az, amit megkóstoltunk. Az egyik belső teraszról nyíló szobát kaptuk. Gyönyörű a terasz, nagyon hangulatos így ősszel is.

Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.529 - 17.992,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Érvényes: 2023.01.08-ig
Sándor Hotel
Hotel Arkadia
Pécs
5 nap/4 éjszaka 6.188,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Laterum Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.700 - 15.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.280 - 13.451,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kálvária-Rácz Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.06.30-ig
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.988 - 15.886,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Várfal Apartman
Pécs
3 nap/2 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kőrösi Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bagolyvár Panzió
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Minaret Residence & Relax
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.840 - 13.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.15-ig
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
Téli varázs (min. 2 éj)
5 éjszakás pihenés kedvezményesen (min. 5 éj)

PécsX