Kiscipók aranyból

Aranycipó PécsváradAranycipó Pécsvárad a térképen

2021. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. május 8.
Pécsváradi nyaralásunk alkalmával nyilván körbenéztem a csendes kisvárosban, hogy milyen vendéglátó egységeket találni. Őszintén szólva nem sokat, viszont egy figyelemre méltó pékség akadt, bár a Budapesten megszokott nyitva tartási időkhöz képest itt minden korábban zár, így csak másodjára sikerült úgy visszamenni, hogy nyitva is legyenek.
Sokféle izgalmas péksüteményt kínálnak, édes és sós kivitelben, többféle kenyeret, szendvicseket, kávét.
Helyben is van lehetőség enni-inni. Nem csúcskategória, de jó minőség, változatos. Árban is korrekt.
A név alapján beugrott, hogy Budapesten és Győrben az Árkád Bevásárlóközpontban is van 1-1 további egységük.
A kilóra kimért aprósütemények közül vásároltam vaníliás hókiflit (4500 Ft/kg), mini leveles pogácsát (45 Ft/db), bécsi sós stanglit (180 Ft/ db).
Jó minőségű, friss, ropogós termékeket kaptunk, jó étvággyal fogyasztottuk.
Aranycipó Pécsvárad - EgyébAranycipó Pécsvárad - EgyébAranycipó Pécsvárad - EgyébAranycipó Pécsvárad - EgyébAranycipó Pécsvárad - EgyébAranycipó Pécsvárad - EgyébAranycipó Pécsvárad - Egyéb
Tókert Fogadó Nagymányok - Ajándék éjszaka 6=7
Ajándék éjszaka 6=7