Péteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri

Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Péteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Átlagos 2022. július 5.barátokkal járt itt
Esküvő ürügyén jutottam ide, van ez a horgásztó egy kis település szélén, és valami szabadidőközpont szerveződik köré. Ha jól érzékeltem, még fejlődésben van, tovább épül. Az általam ismert horgásztavakhoz, rendezvényközpontokhoz, tájhoz, látványhoz képest átlagos környezet, semmi kiemelkedő, okát nem találnám, hogy miért szervezzek ide bármit is, ha csak nem vagyok egy helybéli öreg horgász, aki nyugalomra vágyik.
Péteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - EgyébPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső kép