Többcélú pihenő és rendezvényközpont

Péteri Horgásztó & Pihenőpark PéteriPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri a térképen

Átlagos 2022. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2022. július 5.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Esküvő ürügyén jutottam ide, van ez a horgásztó egy kis település szélén, és valami szabadidőközpont szerveződik köré. Ha jól érzékeltem, még fejlődésben van, tovább épül. Az általam ismert horgásztavakhoz, rendezvényközpontokhoz, tájhoz, látványhoz képest átlagos környezet, semmi kiemelkedő, okát nem találnám, hogy miért szervezzek ide bármit is, ha csak nem vagyok egy helybéli öreg horgász, aki nyugalomra vágyik. Lehet, hogy olcsó. De nem akarok róla lebeszélni senkit, bárki menjen el ide nyugodtan.
Péteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - EgyébPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső képPéteri Horgásztó & Pihenőpark Péteri - Külső kép
Haleszi Apartman Péteri - Legjobb ár
2025.04.29-ig