Ugor: Egy kanyart is megért - Fenyves Vendéglő Pilis

Fenyves Vendéglő Pilis értékelése
1. helyezett az 1 pilisi étterem közül

Egy kanyart is megért

2019. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Ma ezért visszafordultam egy elágazásnál, már jócskán letértünk a 4-esről, de mégis visszamentünk hárman, hogy ezt a helyet megtaláljuk. Az igazság az, hogy a kolléganőm hámozta ki a mobiljából, hogy menjünk ide. Délután, az ebédidőnek már vége, senki nem volt a helyen rajtunk kívül. Szelíd ősz van, a teraszon is lehet még ülni. Hatalmas, poros parkoló mögött meg ott dübörög a 4-es út. A kiszolgálás kedves, egyszerű és közvetlen. Napszaktól függetlenül bármit lehet kérni, viszonylag gyorsan meg is oldják. A legényfogó leves nekem nem talált telibe, inkább amolyan csontleves volt, plusz húsdarabkákkal, de nem egy egysége alkotás. A velő rántva meg kissé ízetlen, még tartárral kenegetve is. De nem panaszkodom, nem volt rossz semmi, egyik kolléganőm nagyon dicsérte a nagyon nagy tál velős pacalt, a másik kicsit elvághatatlannak találta a cigánypecsenyét. De amúgy jól éreztük magukat, jól is laktunk, nem is volt drága, ajánlom a helyet, itt állj meg errefelé!

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni Ugor felhasználót?    Igen

Fenyves Vendéglő                              Pilis
2721 Pilis
4 út 44

2019. július 15.
Gyors és udvarias kiszolgálás és nagyon friss és jó ízű ételek. Barátságos és fákkal övezett hely