Fenyves Vendéglő Pilis

Fenyves Vendéglő Pilis
Fenyves Vendéglő PilisFenyves Vendéglő Pilis
Fenyves Vendéglő PilisFenyves Vendéglő Pilis

Fenyves Vendéglő Pilis bemutatkozása

Vendéglönk hagyományos magyar ételeket kinál udvarias felszolgálással tiszta rendezett erdős környezetben óriási nagy parkolóval várlyuk Kedves Vendégeket zárt térben nyolcvan illetve teraszon negyven Fő Vendéget tudunk ültetni

Nyerges Hotel Termál Monor - Napi ár félpanzióval
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Fenyves Vendéglő Pilis vélemények

2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
2019. október 18., kollégákkal járt itt
Ma ezért visszafordultam egy elágazásnál, már jócskán letértünk a 4-esről, de mégis visszamentünk hárman, hogy ezt a helyet megtaláljuk. Az igazság az, hogy a kolléganőm hámozta ki a mobiljából, hogy menjünk ide. Délután, az ebédidőnek már vége, senki nem volt a helyen rajtunk kívül. Szelíd ősz van, a teraszon is lehet még ülni.
Fenyves Vendéglő Pilis - Külső képFenyves Vendéglő Pilis - Külső képFenyves Vendéglő Pilis - Külső képFenyves Vendéglő Pilis - BelsőFenyves Vendéglő Pilis - Étel/italFenyves Vendéglő Pilis - Étel/italFenyves Vendéglő Pilis - Étel/italFenyves Vendéglő Pilis - Étel/ital
Kiváló 2019. július 15.a párjával járt itt
Gyors és udvarias kiszolgálás és nagyon friss és jó ízű ételek.
Barátságos és fákkal övezett hely
Kiváló 2017. május 20.a párjával járt itt
Sok éve járunk ide,mindig elégedetten távozunk!Kellemes hely,finom házias ételek.Kedves kiszolgálás.
2017. április 24.családjával járt itt
Többször voltunk már itt, az értékelés az elmúlt 2-3 alkalom alapján íródik. Az ételek egyszerűek, nincs különlegesség, a kínálat is tükrözi a hely átutazó vagy út közbeni jellegét, mindezek mellett az adagok bőségesek, és az ízek teljesen jók. A csillag levonás csak néhány apró dolog miatt volt. 1.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 1.a párjával járt itt
A pilisi kutyakiállítás után találtuk meg ezt a kisvendéglőt a 4-es út mellett, bár már előtte hallottunk a pacalkölteményekről. Mi nagy pacalkedvelők vagyunk, ezért már az is biztató volt, hogy az út mellett nagy molinón szerepel "PACAL". Csak ennyi, be is fordultunk és szép napos időben kiültünk a teraszra.
Kiváló 2017. január 4.a párjával járt itt
Véletlenül tértünk be egy kávéra, de annyira megtetszett a hely, hogy ebédre is ottmaradtunk(pedig nem voltunk éhesek). Nem ragozom se a hely, se a kiszolgálás minőségét, ritkán találni ennyire tökéletes vendéglőt(az árakat is beleértve). Az ételek választéka bőséges(az én ízlésem szerint). A sok pont csak azért van, hogy meglegyen a 300 karakter.
Kiváló 2015. február 10.gyerekekkel járt itt
Az ember sajnos könnyedén elmegy a vendéglő mellett, ezért kérek mindenkit figyeljen erősen balra Monorierdőt elhagyva vagy jobbra, ha Pilis felől érkezik a 4 - es úton; a kényelmes parkolóról rögtön fel fogod ismerni a Fenyves Vendéglőt ;)
A személyzet udvarias, a kiszolgálás gyors, az ebéd nagyon finom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 14.a párjával járt itt
A négyes főúton gyakran haladó utunk során szembeötlő a nagy PACAL felirattal reklámozott étterem, mely az út mentén egy kis fenyves erdősáv árnyékában bújik meg. Nagy parkolórésze könnyű megállást biztosít. A teraszon jó időben is árnyas hely várja az éhes vendégeket. Belső berendezése egyszerű,tiszta,barátságos.
Kiváló 2013. június 27.családjával járt itt
Gyermekkorom óta sokat jártunk ide a családommal. Amikor tehettük betértünk. A hangulat és a kinézet azóta sem változott, ami igazi nosztalgia számomra. Teljesen gyerekbarát a hely, saját bőrömön is tapasztaltam, illetve láttam másokat is. A kiszolgálás színvonalas, kedves a személyzet.
Fenyves Vendéglő Pilis a térképen
2721 Pilis4-es főút 44.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • fix áras • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • 80
H-V
magyar, nemzetközi