2721 Pilis, 4 út 44

Fenyves Vendéglő Pilis értékelése:

1. helyezett az 1 pilisi étterem közül
202. helyezett Budapest környékén - 870 étterem közül

magyar, nemzetközi
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német, román
ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Kis terem - max. 25 fő
Dreher Classic

Fenyves Vendéglő Pilis bemutatkozása

Vendéglönk hagyományos magyar ételeket kinál udvarias felszolgálással tiszta rendezett erdős környezetben óriási nagy parkolóval várlyuk Kedves Vendégeket zárt térben nyolcvan illetve teraszon negyven Fő Vendéget tudunk ültetni

Fenyves Vendéglő Pilis képei

Fenyves Vendéglő Pilis vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Ma ezért visszafordultam egy elágazásnál, már jócskán letértünk a 4-esről, de mégis visszamentünk hárman, hogy ezt a helyet megtaláljuk. Az igazság az, hogy a kolléganőm hámozta ki a mobiljából, hogy menjünk ide. Délután, az ebédidőnek már vége, senki nem volt a helyen rajtunk kívül. Szelíd ősz van, a teraszon is lehet még ülni.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Gyors és udvarias kiszolgálás és nagyon friss és jó ízű ételek.
Barátságos és fákkal övezett hely

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Sok éve járunk ide,mindig elégedetten távozunk!Kellemes hely,finom házias ételek.Kedves kiszolgálás.

duchemin TOP étteremértékelő
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már itt, az értékelés az elmúlt 2-3 alkalom alapján íródik. Az ételek egyszerűek, nincs különlegesség, a kínálat is tükrözi a hely átutazó vagy út közbeni jellegét, mindezek mellett az adagok bőségesek, és az ízek teljesen jók. A csillag levonás csak néhány apró dolog miatt volt. 1. a szomszéd asztaloknál a "jól nevelt" gyerekek éppen bújócskáztak.

maska TOP étteremértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
A pilisi kutyakiállítás után találtuk meg ezt a kisvendéglőt a 4-es út mellett, bár már előtte hallottunk a pacalkölteményekről. Mi nagy pacalkedvelők vagyunk, ezért már az is biztató volt, hogy az út mellett nagy molinón szerepel "PACAL". Csak ennyi, be is fordultunk és szép napos időben kiültünk a teraszra.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül tértünk be egy kávéra, de annyira megtetszett a hely, hogy ebédre is ottmaradtunk(pedig nem voltunk éhesek). Nem ragozom se a hely, se a kiszolgálás minőségét, ritkán találni ennyire tökéletes vendéglőt(az árakat is beleértve). Az ételek választéka bőséges(az én ízlésem szerint). A sok pont csak azért van, hogy meglegyen a 300 karakter.

2015. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 10.
Az ember sajnos könnyedén elmegy a vendéglő mellett, ezért kérek mindenkit figyeljen erősen balra Monorierdőt elhagyva vagy jobbra, ha Pilis felől érkezik a 4 - es úton; a kényelmes parkolóról rögtön fel fogod ismerni a Fenyves Vendéglőt ;)
A személyzet udvarias, a kiszolgálás gyors, az ebéd nagyon finom. Érezni az odafigyelést, hogy nem futószalagon készülnek a konyhában az ételek.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 14. - 4 látogató hasznosnak vélte
A négyes főúton gyakran haladó utunk során szembeötlő a nagy PACAL felirattal reklámozott étterem, mely az út mentén egy kis fenyves erdősáv árnyékában bújik meg. Nagy parkolórésze könnyű megállást biztosít. A teraszon jó időben is árnyas hely várja az éhes vendégeket. Belső berendezése egyszerű,tiszta,barátságos. A kiszolgálás udvarias.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 27.
Gyermekkorom óta sokat jártunk ide a családommal. Amikor tehettük betértünk. A hangulat és a kinézet azóta sem változott, ami igazi nosztalgia számomra. Teljesen gyerekbarát a hely, saját bőrömön is tapasztaltam, illetve láttam másokat is. A kiszolgálás színvonalas, kedves a személyzet. Az ételek széles választéka áll rendelkezésünkre, bőségesek az adagok, ízletesek.

Legnépszerűbb csomagok Pilisben és környékén
Sipito Pihenőpark
Pilis
4 nap/3 éjszaka 21.165,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznótorral, szauna használattal, retro discoval, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.01.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.10.31.
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.20. - 2020.08.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 15.890,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.06.30.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.

Szállodák Pilis környékén
Libra Hotel Pilis
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Pilis
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Pilis
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Egynapos pihenés (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)
Ezüst fenyő - 60. életévüket betöltött vendégek részére (min. 2 éj)

Fenyves Vendéglő PilisX