Fenyves Vendéglő Pilis
2721 Pilis, 4-es főút 44.

Fenyves Vendéglő Pilis a térképen

Fenyves Vendéglő Pilis értékelése:

1. helyezett az 1 pilisi étterem közül
137. helyezett Budapest környékén - 867 étterem közül

magyar, nemzetközi
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német, román
ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Kis terem - max. 25 fő
Dreher Classic

Fenyves Vendéglő Pilis bemutatkozása

Vendéglönk hagyományos magyar ételeket kinál udvarias felszolgálással tiszta rendezett erdős környezetben óriási nagy parkolóval várlyuk Kedves Vendégeket zárt térben nyolcvan illetve teraszon negyven Fő Vendéget tudunk ültetni

Fenyves Vendéglő Pilis képei

Fenyves Vendéglő Pilis vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Ma ezért visszafordultam egy elágazásnál, már jócskán letértünk a 4-esről, de mégis visszamentünk hárman, hogy ezt a helyet megtaláljuk. Az igazság az, hogy a kolléganőm hámozta ki a mobiljából, hogy menjünk ide. Délután, az ebédidőnek már vége, senki nem volt a helyen rajtunk kívül. Szelíd ősz van, a teraszon is lehet még ülni.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Gyors és udvarias kiszolgálás és nagyon friss és jó ízű ételek.
Barátságos és fákkal övezett hely

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Sok éve járunk ide,mindig elégedetten távozunk!Kellemes hely,finom házias ételek.Kedves kiszolgálás.

duchemin TOP szállásértékelő
duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már itt, az értékelés az elmúlt 2-3 alkalom alapján íródik. Az ételek egyszerűek, nincs különlegesség, a kínálat is tükrözi a hely átutazó vagy út közbeni jellegét, mindezek mellett az adagok bőségesek, és az ízek teljesen jók. A csillag levonás csak néhány apró dolog miatt volt. 1. a szomszéd asztaloknál a "jól nevelt" gyerekek éppen bújócskáztak.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
A pilisi kutyakiállítás után találtuk meg ezt a kisvendéglőt a 4-es út mellett, bár már előtte hallottunk a pacalkölteményekről. Mi nagy pacalkedvelők vagyunk, ezért már az is biztató volt, hogy az út mellett nagy molinón szerepel "PACAL". Csak ennyi, be is fordultunk és szép napos időben kiültünk a teraszra.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül tértünk be egy kávéra, de annyira megtetszett a hely, hogy ebédre is ottmaradtunk(pedig nem voltunk éhesek). Nem ragozom se a hely, se a kiszolgálás minőségét, ritkán találni ennyire tökéletes vendéglőt(az árakat is beleértve). Az ételek választéka bőséges(az én ízlésem szerint). A sok pont csak azért van, hogy meglegyen a 300 karakter.

2015. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 10.
Az ember sajnos könnyedén elmegy a vendéglő mellett, ezért kérek mindenkit figyeljen erősen balra Monorierdőt elhagyva vagy jobbra, ha Pilis felől érkezik a 4 - es úton; a kényelmes parkolóról rögtön fel fogod ismerni a Fenyves Vendéglőt ;)
A személyzet udvarias, a kiszolgálás gyors, az ebéd nagyon finom. Érezni az odafigyelést, hogy nem futószalagon készülnek a konyhában az ételek.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 14. - 4 látogató hasznosnak vélte
A négyes főúton gyakran haladó utunk során szembeötlő a nagy PACAL felirattal reklámozott étterem, mely az út mentén egy kis fenyves erdősáv árnyékában bújik meg. Nagy parkolórésze könnyű megállást biztosít. A teraszon jó időben is árnyas hely várja az éhes vendégeket. Belső berendezése egyszerű,tiszta,barátságos. A kiszolgálás udvarias.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 27.
Gyermekkorom óta sokat jártunk ide a családommal. Amikor tehettük betértünk. A hangulat és a kinézet azóta sem változott, ami igazi nosztalgia számomra. Teljesen gyerekbarát a hely, saját bőrömön is tapasztaltam, illetve láttam másokat is. A kiszolgálás színvonalas, kedves a személyzet. Az ételek széles választéka áll rendelkezésünkre, bőségesek az adagok, ízletesek.

Legnépszerűbb csomagok Pilisben és környékén
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 46.837,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.933 - 28.650,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2022.05.31.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.710 - 26.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.05.07. - 2022.01.09.
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 8.698 - 24.353,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.03.11. - 2022.12.28.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.564,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 18.804 - 27.162,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, gyermek animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 16.219,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 23.340,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, kiállítással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2021.12.28.

Szállodák Pilis környékén
Hotel Aquarell Pilis
Libra Hotel Pilis
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Pilis
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Lazulás a Librában (min. 2 éj)
Stáció pihenés (min. 2 éj)

Fenyves Vendéglő PilisX