Sipito Pihenőpark Pilis
2721 Pilis, Vogyiszka dűlő 4.

Sipito Pihenőpark Pilis a térképen

Wellness csomagok Pilis városában

Sipito Pihenőpark Pilis vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
A hely szuper, télen-nyáron jó kikapcsolódást tölthet el az ember itt. A személyzet kedves volt, az étterem tágas, nem ültettek más mellé, volt külön asztal. Az étel meleg, finom, és bőséges.
2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
A pihenőpark gyönyörű helyen van, rendezett, szép területen helyezkedik el. Egy mutatós faházban laktunk 8-an. Az első megdöbbenésünk akkor volt, amikor az apartmannak nevezett elhelyezéshez nem volt főzősarok, egy poharat sem találtunk. Kérésünkre hoztak poharat, tányért, és egy mikrohullámú sütőt. A ház rendkívül hideg volt, és nagyon zajos.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Megérkezéskor kaptunk egy nem megfelelő szobát, amit korrigáltak. Nem volt a beígért üdvözlő ital és a kisállat simogatás. A reggeli nem volt változatos. Csak tea volt amit ők izesitettek. Szalámi,sonka, sajt, vaj,lekvár és méz. Fehér kifli és zsemle.A vacsora jó ízű volt. A kiszolgálás tökéletes.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat, kisgyerekkel is minden nagyon jó volt. Maga a szállással, az étkezéssel is nagyon meg voltunk elégedve. Csendes, nyugodt környék, a környező hegyekben nagyon jókat lehet túrázni is.

2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
A szilveszter éjszakát töltöttük a Sipito pihenőparkban gyerekekkel barátokkal. A buli jó volt. Annyi a sérelem hogy a szállásadót telefonon megkérdeztük,hogy a szervezett retro discoba a gyerekek is mehetnek-e,amire igen volt a válasz. A gyerekek be is mehettek,de már a belépést követően a pultoshölgy rögtön megjegyezte,hogy miért kell gyerekeket hozni.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 23.
Esküvő alkalmából voltunk a Sipitó Pihenőparkban. Az étel kiváló volt, a kiszolgálás udvarias és gyors. A szobák tiszták és szépek. Az egész hely nagyon hangulatos, erdei környezetben madárcsicsergéstől hangos. Legfeljebb az odavezető út hagy némi kívánnivalót maga után. Szívesen mennék máskor is.

Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.02-ig
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.751,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.612 - 44.204,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 20.163 - 24.989,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 33.408,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig

Szállodák Pilis környékén
Hotel Aquarell Cegléd
City Hotel Unió  Budapest
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Boldog napok (min. 2 éj)
Húsvét