Sipito Pihenőpark Pilis
2721 Pilis, Vogyiszka dűlő 4.

Sipito Pihenőpark Pilis a térképen

Wellness csomagok Pilis városában

Sipito Pihenőpark Pilis vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
A hely szuper, télen-nyáron jó kikapcsolódást tölthet el az ember itt. A személyzet kedves volt, az étterem tágas, nem ültettek más mellé, volt külön asztal. Az étel meleg, finom, és bőséges.
2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
A pihenőpark gyönyörű helyen van, rendezett, szép területen helyezkedik el. Egy mutatós faházban laktunk 8-an. Az első megdöbbenésünk akkor volt, amikor az apartmannak nevezett elhelyezéshez nem volt főzősarok, egy poharat sem találtunk. Kérésünkre hoztak poharat, tányért, és egy mikrohullámú sütőt. A ház rendkívül hideg volt, és nagyon zajos.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Megérkezéskor kaptunk egy nem megfelelő szobát, amit korrigáltak. Nem volt a beígért üdvözlő ital és a kisállat simogatás. A reggeli nem volt változatos. Csak tea volt amit ők izesitettek. Szalámi,sonka, sajt, vaj,lekvár és méz. Fehér kifli és zsemle.A vacsora jó ízű volt. A kiszolgálás tökéletes.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat, kisgyerekkel is minden nagyon jó volt. Maga a szállással, az étkezéssel is nagyon meg voltunk elégedve. Csendes, nyugodt környék, a környező hegyekben nagyon jókat lehet túrázni is.

2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
A szilveszter éjszakát töltöttük a Sipito pihenőparkban gyerekekkel barátokkal. A buli jó volt. Annyi a sérelem hogy a szállásadót telefonon megkérdeztük,hogy a szervezett retro discoba a gyerekek is mehetnek-e,amire igen volt a válasz. A gyerekek be is mehettek,de már a belépést követően a pultoshölgy rögtön megjegyezte,hogy miért kell gyerekeket hozni.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 23.
Esküvő alkalmából voltunk a Sipitó Pihenőparkban. Az étel kiváló volt, a kiszolgálás udvarias és gyors. A szobák tiszták és szépek. Az egész hely nagyon hangulatos, erdei környezetben madárcsicsergéstől hangos. Legfeljebb az odavezető út hagy némi kívánnivalót maga után. Szívesen mennék máskor is.

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, állatudvarral, parkolással
Érvényes: 2021.05.24-ig
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.698 - 26.527,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2022.01.09-ig
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Homoky Hotels Bestline Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.420 - 7.310,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással
Érvényes: 2021.05.31-ig
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.381 - 69.510,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
Érvényes: 2022.03.31-ig
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.275 - 27.142,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.10-ig

Szállodák Pilis környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Lazulás a Librában (min. 2 éj)
Stáció pihenés (min. 2 éj)

PilisX