Moncsi
Felfedező - 11 helyen első értékelő

Moncsi adatlapja

Nagyon szeretek kirándulni, túrázni, városokat megismerni. Ha egy hely megtetszik, szívesen visszamegyek bármikor.
Igyekszem kevés pénzből kihozni az utazásaimat, cserébe többször elmegyek évente 1-2 napra. Magánszállásokat részesítem előnyben, és ritkán járok étterembe.
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Természetbarát  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2013.05.22
Utoljára itt2018.06.21

Kiváló 2014. március 25.a párjával járt itt
A Tomaj kemping egyedüli hátránya, hogy "messze van" Badacsonytól. De ha bevállalós az ember, 20 perc alatt odaér gyalog. Egyébként a kemping nagyon szép helyen van. Hatalmas zöld terület, ahol sátrazni lehet. A faházak kitűnőek. Kényelmes ágyak, és nagyon jól felszerelt minikonyha. A közös zuhanyzók, wc-k mindig tiszták.
Szörnyű 2014. május 23.családjával járt itt
Véletlenül tértünk be pont ebbe az étterembe, de nagyon megbántam. Maga az ételek finomak, csak a kiszolgálás botrányos. Először kihozták az ételt, aztán elvitték előlünk, mert nem nekünk szánták. Aztán a 4. embernek egyszerre hozták ki a levest és a főételt, miután a másik három már megette mind a levest mind a főételt.
Kiváló 2017. május 9.a párjával járt itt
Kétszer jártam a helyen, mindkétszer hamburgert ettem sült krumplival. Nagyon finom volt. Az étterem tele volt, mégsem kellett túl sokat várni. A pizzatészta helyben készül, és a hamburger husi is. Legalábbis ezeket láttam, hogy ott készítik és sütik. A kiszolgáló kedves volt és barátságos. Van kiülős része is a helynek, jó időben biztos az is tele van.