Tündérszikla Panzió Pilisjászfalu
2080 Pilisjászfalu, Dombhát u. 1.

Tündérszikla Panzió Pilisjászfalu a térképen

Szállások Pilisjászfalu városában
Wellness csomagok Pilisjászfalu városában

Tündérszikla Panzió Pilisjászfalu vélemények

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Esküvőre érkeztünk a faluba, a panzió amolyan bázisként szolgált az összes szobáját lefoglaltuk. Du. 14 órakor még nem tudtuk a szobát elfoglalni,ágyat kellett húzni,takarítani. A személyzet kissé gyakorlatlannak tünt, de annál kedvesebb volt a két fiatal hölgy. A panzió megközelítése nem egyszerű, nincs kiírva az épületre a neve.

2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. május 11.
Egy kis csapatépítésre érkeztünk a szálláshelyre. Könnyen megközelíthető, csendes, szép helyen van. A szobák tágasak, a fürdőszobák tiszták és ízlésesek. Teniszezni, bowlingozni, biliárdozni, csocsózni, darts-ozni is lehet, nem beszélve a környékbeli sétákról. Ebédet, vacsorát lehet rendelni a közeli étteremből vagy pizzériából,de saját magunk is elkészíthetjük bográcsban.

Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 23.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyertyafényes vacsorával, szilveszteri gálavacsorával, zenés-táncos mulatsággal, éjféli vacsorával, tombolával
Érvényes: 2020.01.01-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.03.31.

Szállodák Pilisjászfalu környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

PilisjászfaluX