liaro

liaro adatlapja

Regisztráció2014.09.24
Utoljára itt2019.08.14

Kiváló 2014. szeptember 24.barátokkal járt itt
Csoportosan kirándultunk el a városba és már a vonaton megbeszéltük, hogy ide megyünk enni. A barátokkal ültem egy asztalnál és kértünk három őszilevet, két halászlevet, két túrós csuszát és egy mákos palacsintát meggy mártással. Ebédidőben voltunk így rengetegen voltak, de a leves 10 percen belül kiért, gusztusos tálalásban (kis bográcsban).
Kiváló 2014. szeptember 24.barátokkal járt itt
Nagyon sokszor jártam már itt a barátaimmal együtt. Ez a törzshelyünk és nagyon szeretjük a pizzájukat. Bármilyen plusz feltéttel kihozzák a pizzákat és nem néznek furcsán a pincérek, ha az ember 2 tányért kér a pizza felezésére. Az italárak nagyon jók, de a többi ételük is finom. Eddig még nem okozott csalódást, bármit is rendeltem ki.
Kiváló 2019. augusztus 14.barátokkal járt itt
Nyaralás okán jutottam el ide. Szép helyen helyezkedik el. Ebédidőben ültünk be barátokkal és hamar kihozták az ételeket. Nagy adagokat adtak, a pincérek nagyon figyeltek rá, hogy üres pohár és tányér ne maradjon sokáig az asztalon. Árban kicsit drágább étterem, de érthető a Balaton közelsége miatt.