Szilveszter

Tölgy Lak Apartman PilisszentkeresztTölgy Lak Apartman Pilisszentkereszt a térképen

Kiváló 2015. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. január 6.
Örömömre szolgál,hogy én lehetek ezen az oldalon első,aki ezt a csodálatos helyet,és kedves apartmant bemutatja. Pilisszentkereszten,ezen a festői szépségű tájon,már többször jártunk,és az idei szilveszterre is ezt a helyet választottuk. A neten tájékozódva találtam rá erre a gyöngyszemre :)
Külön bejáratú, kényelmes,komfortos,otthonos apartman egy nagyon kedves vendéglátó család tulajdonában. A Tölgy-lak minden igényünket kielégítette, sőt, az ünnepi díszítése, fényei meghosszabbították a karácsonyi hangulatunkat. Kitűnő kiindulási pontja akár helybéli kirándulásoknak,akár a közeli Dobogókői túráknak. Esztergom közelsége azokat is kielégíti,akik nemcsak falusi kirándulásra vágynak.
Mindenkinek jó szívvel ajánlom,aki távol a város zajától vágyik egy kellemes pihenésre.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Tölgy Lak Apartman Pilisszentkereszt - KörnyékTölgy Lak Apartman Pilisszentkereszt - BelsőTölgy Lak Apartman Pilisszentkereszt - KörnyékTölgy Lak Apartman Pilisszentkereszt - SzobákTölgy Lak Apartman Pilisszentkereszt - Szobák
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
2024.12.29-ig