Pilisszentkereszt - Boldog Özséb-kilátóPilisszentkereszt - Vaskapu-szikla
Pilisszentkereszt - Zsivány-sziklákPilisszentkereszt - Dera-szurdok

Pilisszentkereszt bemutatása

Pilisszentkereszt, a Dunazug-hegyvidék, pontosabban a Pilis völgyében fekszik, a Dobogó-kő és a Pilis alatt. Népszerű kirándulóhely, illetve kirándulások kiindulási pontja.
Nevezetességei: pilisi ciszterci kolostor és kápolna romjai, Kakas-hegyi vadászház, Ördöglyuk barlang, Dobogó-kő, Szentkút, Szlovák tájház.

Evés, ivás Pilisszentkereszten (3)

Kislugas Vendéglő Pilisszentkereszt

étterem, szálláshely étterme, vendéglő - lássam a térképen
Legfrissebb értékelések:
Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Pilisszentkereszt és környéke legfrissebb értékelései

2023.09.13barátokkal
A rendelt ételek az ehetetlenség határát surolták. Rossz ízű, nem friss ételeket kaptunk. Senkinek nem tudom sajnos ajánlani ezt az éttermet, mi biztosan többet ide nem jövünk.
2023.08.13a párjával
Amennyiben halálközeli élményre vágysz vagy egy éjszaka alatt szeretnél megszabadulni 3 kg-tól, akkor bátran fogyassz el egy harcsaparikást juhtúrós strapacskával, a tulajdonos kifejezett ajánlására. Ha ennyire nem vagy bátor és csak egy egész éjszakai rosszullétre vágynál, akkor a szarvascomb...
2023.02.27a párjával
Utunk megint erre vitt, így betértünk. Most is volt diétásoknak való édesség, a finom tápiókapudingot választottam áfonyával és egy capuccinot ittam. Férjem e csodás gesztenyést fogyasztotta. Zárás előtt voltunk de még így is volt választék és vendég is. Mi is fogunk majd jönni, mert megint...

Pilisszentkereszti szállások (3)

Kislugas Panzió & Vendéglő Pilisszentkereszt

Panzió minősítés alatt - lássam a térképen
Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (ingyenes)
Legfrissebb értékelések:
Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Pilisszentkereszt és környéke kedvelt szállásai

Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
Szépia Hotel Zsámbék
05.24-12.22.
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Pilisszentkereszt és környékén

Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis, GárdonyCsomagok már 29.900 Ft/fő/éj ártól
109 értékelés
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház EsztergomHotel Adalbert - Szent Tamás Ház, EsztergomCsomagok már 15.750 Ft/fő/éj ártól
8 értékelés
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom EsztergomPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom, EsztergomCsomagok már 21.900 Ft/fő/éj ártól
186 értékelés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia, VecsésCsomagok már 22.475 Ft/fő/éj ártól
70 értékelés
Pilisszentkereszt a térképen