Aranyló Fogadó Pilisvörösvár

Aranyló Fogadó Pilisvörösvár
Aranyló Fogadó PilisvörösvárAranyló Fogadó Pilisvörösvár
Aranyló Fogadó PilisvörösvárAranyló Fogadó Pilisvörösvár

Aranyló Fogadó Pilisvörösvár bemutatkozása

Kóstolja meg nagy gonddal elkészített ételeinket, melyben fellelheti a kétszáz éves tájjellegű specialitásokat, a hely hangulatának megfelelően.

Klebelsberg Kastély Budapest - Budapesti feltöltődés
Budapesti feltöltődés
Klebelsberg Kastély Budapest

Aranyló Fogadó Pilisvörösvár vélemények

Kiváló 2023. augusztus 8.családjával járt itt
Szuper jó hely sokszor voltunk,de még nem csalódtam benne, kisgyermekes családnak tökéletes,elég jó helyen van ,kulturált,bőséges kínálat,csak ajánlani tudom
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. április 7.a párjával járt itt
Nem vagyok hamburger őrült, de sok helyen kipróbáltam már ezt az ételt. Sokan sokféleképpen készítik ezt a rém egyszerű kaját. De mi van akkor, ha egy szakács önmegvalósít? Az aranylóban ez történt. Beültünk az egyébként jó hangulatú, kicsit westernes étterembe. Párom rendelt valami egyszerűt, már nem emlékszem.
Átlagos 2016. november 20.gyerekekkel járt itt
Nem sok asztal volt az este folyamán,viszont a miénk környékébe se tévedtek a pincérnők. Az egyik kiszolgáló lány [moderálva - a szerk. ] még csak csak, de a másik pincérlányka [moderálva - a szerk. ] vidáman ugrándozott a telefonjával,de hatalmas kalimpálásunkra se érkezett oda senki.
Kiváló 2013. június 7.barátokkal járt itt
Pilisvörösvár főútján található meg az étterem, nagyon szép berendezéssel, kellemes hangulattal. A jó hír, hogy több irányból is megközelíthető, mivel a főútnál esélytelen lenne parkolni. Az étel nagyon kellemes volt, a kiszolgálás is kedves, főképp fiatalok dolgoznak ott. A cézár salátájuk kifejezetten finom! Ajánlom mindenkinek!
Aranyló Fogadó Pilisvörösvár a térképen
2085  PilisvörösvárFő utca 20/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar