Szökő Cukrászda Pomáz

2025.07.17-ig
Hotel Karin Budapest

Szökő Cukrászda Pomáz vélemények

2018. november 12.gyerekekkel járt itt
Idén nyáron volt egy csodálatos utunk Dobogó kőre. Odafele és visszafele is megálltunk Pomázon. Odafele a Szökő cukrászda és az Italbolt fért bele az időbe. A Szökő cukrászdába egyébként már betértem egy ízben 2-3 éve, akkor egy fagylaltot ettem, olcsó volt s nem kiugró minőségű, most némi sütit vettem a lányoknak.
2017. április 4.gyerekekkel járt itt
Egyik legrégebbi cukrászda Pomázon. A sütemények helyben készülnek, családi vállalkozás keretein belül. A sütemények íze, jellege teljesen retró. Valóban a gyerekkoromat idézi vissza. A kiszolgálás átlagos, amilyen egy vidéki cukrászdában szokott az lenni. Az árak teljesen elfogadhatóak. Itt még lehet kapni süteményt 200 Ft alatt is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 11.gyerekekkel járt itt
Retró hangulat és ízek a legjobb fajtából! Családi ház aljában kialakított kis családi cuki. Cuki a kiszolgálás is, rendkívül barátságos, nyugodt hangulat. A sütemények és torták a 80-90-es évek ízvilágát idézik. A fagyi választék jó, az ízek szuperek. Ha Pomázon jártok, Dobogókő felé menet álljatok meg itt, megéri!
2015. július 17.egyedül járt itt
Pomáz nem a gasztro-élmények fellegvára. Még éttermet is alig találni a kisvárosban. Így ennek a cukrászdának különösen megörültem, nem is tudom, akad-e másik a településen. Csendes környéken egy családi házban kialakított cukrászdáról és fagyizóról van szó, melynek tulajdonosa Szökő János cukrászmester.
Szökő Cukrászda Pomáz - BelsőSzökő Cukrászda Pomáz - Étel/italSzökő Cukrászda Pomáz - Külső képSzökő Cukrászda Pomáz - Étel/italSzökő Cukrászda Pomáz - Étel/italSzökő Cukrászda Pomáz - Étel/italSzökő Cukrászda Pomáz - Külső képSzökő Cukrászda Pomáz - Külső kép