niihka: Megálló az étteremben - Fűzfa Étterem Poroszló

3. helyezett a 8 poroszlói étterem közül

Megálló az étteremben

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 19. - 5 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Utazás közben bukkant elénk a pihenőpark, s egy ebédre álltunk meg éttermében. A környezet fogott meg minket és aprócska gyermekünket: A Tisza szomszédsága, rendezett, szépen gondozott park, csatornán átívelő fahidacska, fa játszótér és különféle állatok. Egy jövőbeli nyaralás helyszíneként is el tudtuk képzelni. Maga az ebéd gyorsan elkészült, ízletes volt - az étlap a hagyományos frissensülteket tartalmazza leginkább - bár a kétszemélyes tálhoz felszámolt kétféle köret kissé meglepett minket, így végeredményben a közepes árkategóriánál drágábbnak mondanám.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni niihka felhasználót?    Igen

3388 Poroszló
Kossuth Lajos u. 81.

2019. március 24.
Ebéd a Poroszlói túra után. Kifáradva. A helyt úgy ajánlották. Kicsit nehéz volt parkolni, mert az egy szem szabad helyet beszélgető emberek foglalták el. És nehezen voltak hajlandóak arrébb menni. Bent jó, hangulatos étterem fogadott. Rögtön jött is a felszolgáló. Hamar jött az ebéd is. Frissen...