Haltanya Halsütő Büfé Poroszló

Haltanya Halsütő Büfé Poroszló
Haltanya Halsütő Büfé PoroszlóHaltanya Halsütő Büfé Poroszló
Haltanya Halsütő Büfé PoroszlóHaltanya Halsütő Büfé Poroszló

Haltanya Halsütő Büfé Poroszló bemutatkozása

Poroszló Fő útján található halétterem, ahol a halas ételek mellett frissen sültek, gyros és hamburger is található a repertoárban.

Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló - Legjobb ár reggelivel
Legjobb ár reggelivel
2024.12.01-ig
Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Haltanya Halsütő Büfé Poroszló vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2022. november 16.családjával járt itt
A Haltanya Halsütő büfét Poroszlón áthaladva már többször szemrevételeztem az autó ablakából, de csak idén augusztusban sikerült meglátogatni Eger fele tartva egy Hobo koncertre. Édesvízi halakat készítenek bő olajban sütve. Mellé nagyipari, érdektelen söröket adnak és néhány iható bort.
Haltanya Halsütő Büfé Poroszló - EgyébHaltanya Halsütő Büfé Poroszló - EgyébHaltanya Halsütő Büfé Poroszló - EgyébHaltanya Halsütő Büfé Poroszló - EgyébHaltanya Halsütő Büfé Poroszló - EgyébHaltanya Halsütő Büfé Poroszló - EgyébHaltanya Halsütő Büfé Poroszló - EgyébHaltanya Halsütő Büfé Poroszló - EgyébHaltanya Halsütő Büfé Poroszló - EgyébHaltanya Halsütő Büfé Poroszló - EgyébHaltanya Halsütő Büfé Poroszló - Egyéb