Janku Zsuzsa: Vacsoráztunk - Kormorán Étterem Poroszló

Kormorán Étterem Poroszló értékelése
6. helyezett a 8 poroszlói étterem közül

Vacsoráztunk

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Vacsora időben mentünk, nem volt hely, ott álltunk és várakoztunk, hogy valaki fizet és lesz szabad asztal.Senki nem foglalkozott velünk. Elég hamar találtunk asztalt, bár a fejem feletti gerendán galamb lakott.Ezután minden rendben volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek.A telt házhoz képest, nem kellett sokat várni a vacsorára.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:
Tisztaság: Átlagos

Szeretnéd követni Janku Zsuzsa felhasználót?    Igen

3388 Poroszló
Fő út 58

2019. október 11.
Ízletes, finom ételek. Széles választék. Bőséges adag. Csak ajánlani tudom az átutazóban levő vendégenek.

2019. július 14.
Az étterem a hagyományos magyar konyhát képviseli. Vasárnap amikor megérkeztünk rengetegen vártak ebédre a viszonylag nagy parkoló majdnem tele volt. Nagy volt a sürgés forgás a személyzet részéről. Négyszemélyes kormorán tálat kértünk, nem ott fogyasztottunk hanem a barátainknál ettük meg az...

2019. június 1.
A vegyes halászlé nem üti meg az elfogadható szintet. Ha hal helyett bab lenne benne, ízre inkább lehetne babgulyás. A frissen sült filézett harcsa viszont finom volt.