3388 Poroszló, Kossuth Lajos út 56/a

Szállások Poroszló városában
Wellness csomagok Poroszló városában

Ágika Vendégház Poroszló vélemények

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Nagyon jól éreztük magunkat,bár csak két napra jöttünk.A házigazda vendégszerető, bőséges információval ellátott minket, aminek kapcsán tartalmasan töltöttük az itt lévő időt.A vendégház felszereltségével és tisztaságával is meg voltunk elégedve.Mindenképpen szeretnénk mihamarabb visszatérni : Tünde és Sanyi

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 3.
4x voltunk nyaralni és az idén is már lefoglaltuk 12 éjszakára.
Csak legekben lehet beszélni a vendégszeretetről,tisztaságról
Üdvözlünk Benneteket!Halászlé főző versenyre is meghívtak,remek volt.A halászlé amit főztek mennyei volt.Csend, nyugalom,horgászat.Csodálatos Tisza Tó!
Márti és Lajos

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Nemrég hosszas készülődés után izgatottan indult nyaralni családunk egy csodálatos pihenés reményében nem kevés kilométert bevállalva. Mikor megérkeztünk Poroszlóra, és a tulajdonos bevezetett az udvarra, a szavunk is elállt. No nem a gyönyörűségtől, hanem a megdöbbenéstől.

Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.24-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 22.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással,wellness-részleg használattal, egy alkalommal havas szánozással vagy sétakocsikázással, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.12-ig

Szállodák Poroszló környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Szent István Hotel Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)

PoroszlóX