Anna Néni Vendégháza Poroszló

3388 Poroszló, Tompa Mihály u. 11.

Anna Néni Vendégháza  Poroszló a térképen

Anna Néni Vendégháza Poroszló értékelése:

3. helyezett a 21 poroszlói szállás közül
9. helyezett Tisza Tón - 61 szállás közül

Anna Néni Vendégháza Poroszló vélemények

2013. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három generációs családi őszi hosszú hétvége alkalmával voltunk a vendégházban, amely kitűnő választásnak bizonyult. "Együtt és mégis külön" pihenhettek a nagyszülők, a szülők és a gyerekek, így mindenki a maga életritmusa, kedvtelése szerint lehetett együtt a családdal, vagy vonulhatott félre, ha épp ahhoz volt kedve.
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két kis gyermekünkkel (3 éves és fél éves) nyaraltunk itt egy hetet. A hangulatos parasztház nagyon jó választásnak bizonyult. A hatalmas kertben homokozó, csúszda is rendelkezésre állt, a picinek utazóágyat is tudtak adni. A ház tiszta, egyik szobájában 100 éves, gyönyörű állapotban lévő bútorokkal, búbos kemencével. Bőven el is fértünk.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A több mint 100 éves hangulatos,barátságos parasztházat: Anna néni vendégházát választottuk barangolásunkhoz a Tisza-tó partján Poroszlón. Vendéglátónk igazi falusi vendégszeretettel fogadott bennünket. Segített a környékbeli tájékozódásban,ötleteket adott a látnivalók feltérképezéséhez. Igazán szép, nyugalmas napokat töltöttünk párommal itt.

Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 13.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.12.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 15.463 - 15.687,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.07.16-ig

Szállodák Poroszló környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

PoroszlóX