015Mazsi

015Mazsi adatlapja

Regisztráció2013.07.22
Utoljára itt2014.09.09

Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Ha valaki egy kellemes, barátságos, nyugodt pihenést akar családjával eltölteni akkor ezt a helyet javaslom. A félpanziós ellátás böséges és izlétes ételekkel dobja fel az ember napjait. Kitünő helyen van. Ráadásul hamar minden elérhető. A tófürdő kellems és a beteg izületes végtagoknak igen kellemes.
Kiváló 2014. szeptember 4.családjával járt itt
Nyugodt csendes hagulatos pihenésre vágysz akkor ajánlom. Családdal vagy csak pároddal. Lehetsz fiatal, idösebb vagy középkörú. A kiszolgálás szinvonalas házias ételek. Wellnes reggel 7-20-ig. A félpanziós ellátásnál a reggeli bőséges vacsora ltszámtól függöen vagy menüs vagy választásos. Ha el szeretnél szabadulni a napi gondoktól utt a helyed.
Kiváló 2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
Tiszta kényelmes és 4 csillagos élmény. Ami szó szerint az. Az ételek nagyon izletesek, finomak. Vannak házias és nemzetközi izek is. Mindenkinek ajánlom. Gyerekkel és gyerek nélkül. Közel van a Barlangfürdöhöz. A szállodába a wellnes részleg magáért beszél. Nyugalom és madárcsicsergés. Barátokkal és családdal is ajánlom.
Felhasználó fényképei:
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca -