Joe Bácsi Étterem & Pizzéria Budapest

1188 Budapest, Nagykőrösi út 49.

Joe Bácsi Étterem & Pizzéria Budapest a térképen

Joe Bácsi Étterem & Pizzéria Budapest értékelése:

étterem, pizzéria

Joe Bácsi Étterem & Pizzéria Budapest vélemények

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 30.
Több alakalommal jártunk már az étteremben, ott mindig nagyon jókat ettünk és ittunk. A helyben fogyasztott ételekkel sose volt probléma a pincérek rendkívül jó fejek és segítőkészek és mindent megtesznek a vendégért. Házhoz szállítás alkalmával sajnos már többször is csalódnunk kellett az étel minőségében.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 4.
A párom szeretett volna nekem örömet okozni egy meglepetés vacsorával - ami 100%-ban sikerült is. :)
Már belépéskor nagyon megfogott a hely, a kerthelyiség szépen díszített, egyedien dekorált terasszal várt minket. A kiszolgálás nagyon gyors és udvarias volt, a személyzet nagyon segítőkész.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étel kiváló, a felszolgálás pocsék. Foglaltunk időpontot, a hely megterítve várt. A pincérünk kb. 15percig ránk sem nézett, pedig ott rohangált mellettünk. Mikor nagy kegyesen odavonult az asztalhoz, mondtam neki, hogy nagyon szomjas vagyok, hozza gyorsan az innivalót, már akkor tett valami pimasz megjegyzést.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Előzményként annyit, hogy rengeteg pizzát rendeltem tőlük és kivétel nélkül mind rendben volt. 2017. 03. 15-én feleségemmel és gyermekemmel, 13 órára foglalt időpontra érkeztünk. Házassági évfordulónkat szerettük volna megünnepelni egy ebéddel. Nagyságrendileg 5 percen belül az asztalnál ültünk. Étlapkiosztás, italrendelés felvétel.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 7.
Minden pizza rendelésnél tökéletes pizzát kaptunk. Ha az étterembe megyünk, ott is minden rendben van. Az adagok óriásiák, a húsok isteniek. Volt olyan, hogy a megmaradt vacsoránkat otthon még kétszerre ettük meg, mert akkora volt. Mi nagyon sokat járunk ide. Pizzát csak innen rendelünk. A nagy kedvencünk a mustáros sok sajtos pizza és a hagymalevesük.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves párommal idén a húsvétot megelőző 40 napban böjtöt tartottunk. Böjtünk abból állt, hogy nem fogyasztottunk húst, illetve semmilyen édességet. A zöldségek, sajtok, tésztafélék mellett a hal volt az egyetlen étel amit magunkhoz vettünk. Nagyon szeretem a halakat, azonban a böjtben rájöttem, hogy otthon elkészített változatai igen hamar megunhatóak, ha az ember legalább minden második nap ezt eszik.

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. április 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
Én azok közé tartozom aki elégedetlen voltam! Szóval 2016. 04. 17-én 13,45 bementem a Bp egységébe,jóformán kettőt léptem mikor letámadott egy felszolgáló és kérdezett én válaszoltam,hogy valami gyorsan elkészíthető ételt szeretnék kérni 2 főre és csomagolva elvitelre.

2016. januárban járt itt
Értékelt: 2016. január 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
Telefonos asztalfoglalást követően érkeztünk, és udvariasan vártak, az asztalnál már ott volt a teríték, étlap is. A kiszolgálás végig fiatalos, gyors, tisztelettudó volt. Mivel az interneten csak a házhoz szállításos étlapot találtuk meg - más étlapot azóta sem találok - otthon abból készültünk fel, de ez nem azonos a helyben felszolgált ételekkel.

2015. áprilisban járt itt
Értékelt: 2015. október 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hosszabb külföldi tartózkodásom után mint már többször is az itt jártam listáját hívtam segítségül hogy hol költsünk el egy kellemes vacsorát ismerőseimmel. Sajnos rosszul döntöttem. Nagyon nagy csalódás volt. Igaz az én hibám is hogy nem néztem jobban utána hogy hová is megyünk de a korábbi tapasztalataim szerint a lista elejéről bátran lehetett csemegézni.

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely jó az árak egész barátságosak az étel mennyei és jó nagy többször is rendeltünk innen és mindig kaptam egy doboz kolát szoval összesitve Kedvesek,Gyorsak és az étel is mennyei és hatalmas adag

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 8.403 - 70.028,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.10.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2021.03.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 28.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, Kleopátra tejfürdővel, sportos programokkal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 32.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 18.003,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.20.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
1 éjszaka 17.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-és fitnesz részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.12.20.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.09.22. - 2021.09.23.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 30.783,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 7.440 - 24.160,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.01.15.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.003 - 9.629,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.23. - 2020.12.29.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)

Joe Bácsi Étterem & Pizzéria BudapestX