Almási Mária

Almási Mária adatlapja

Regisztráció2014.03.12
Utoljára itt2020.02.04

Szörnyű 2019. december 31.a párjával járt itt
Kicsi a szoba, benne az ágy még kisebb. Nincs meleg víz, nincs wifi. Kérésemre a válasz a recepción. . . pedig van. A wellness részen lepotyogva a csempe, rajta lépkedünk. A szoba zuhanyzója kopott, szörnyen néz ki. Tv. . . régi, kicsi és attól színes, hogy lila a teljes kép. Az ablakon akkora a sötétítő függöny, hogy két oldalt belátni.
2013. augusztus 13.a párjával járt itt
A hely nagyon pazar, jó a konyha. A személyzet is nagyon készséges. A meglepetés ajándékot (miután többször szóltam) a távozáskor kaptuk meg. Meglepetés születésnap volt a páromnak ez a hétvége. Előre jeleztem többször is, hogy ez meglepetés és pluszban rendeltem egy tortát. Erre is újra és újra szólnom kellett, hogy meglegyen.
Kiváló 2014. március 12.a párjával járt itt
Akciós pár napot töltöttünk el a Négy évszakban. Nagyon jól éreztük magunkat. A város központi helyén a fürdő bejáratával szemben van, kényelmes ágyakkal, nagyon jó a wellness rész( jakuzzi, szauna, sószoba, szolárium) kiváló a masszőr. A személyzet egy része nagyon kedves, de sajnos volt aki nem odavaló.