Anikó1111

Regisztráció2014.08.10
Utoljára itt2015.07.29

Kiváló 2015. május 23.barátokkal járt itt
Igazi pihenés kiváló szolgáltatás
A szálloda maga kicsit retro a szoba tiszta,a fürdőszoba kicsit lepukkant viszont tiszta a szeméjzet kedves ,az ételek finomak a fürdő része kiválló és kárpotolja a hiányosságát a szobának A fürdőt használhattuk amig szerettük volna ez nagyon pozitiv volt ,hogy 10 kor zár elvileg de a gyógyvizben lehetett beszélgetni éjfélig ez sok luxusszálodából hiányzik.
Gyenge 2014. augusztus 10.családjával járt itt
Kellemes környezet ,jó ajánlás a neten gondoltuk kipróbáljuk. Én kértem egy 7 magvas csirkét sajtal töltve aminek a belseje nyers volt ami előfordulhat csak az a baj hogy a huson nem volt mag ízetlen vastag és nyers volt a hús és emellé ehetetlen ízetlen krumplipürét kaptam hát jól nem laktam,viszont a párom mátrai borzast evett neki ízlett és jól is lakott.
Kiváló 2014. augusztus 26.barátokkal járt itt
Hangulatos hely kedves kiszolgálás ,tiszta rendezett,mindent rendben találtunk csak ajánlani tudom mindenkinek.Gyönyörű kert kényelmes napozóágyak,a velneszrészleg hangulatos nagyon .A konyha is bőséges választékos .A szobában a tévé udvözöl névvel ez a fiúknak külön tetszett. Egy problémánk volt a köntös mérete.