Napfény Kert Étterem Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Görömbölyi út 2.

Napfény Kert Étterem Miskolctapolca a térképen

Szállások Miskolctapolca városában
Wellness csomagok Miskolctapolca városában

Napfény Kert Étterem Miskolctapolca vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Mi vagyunk a nem normálisak, hogy rendeltünk ételt! Főleg, miután meglátogattuk a mosdóban aposztrofálta büdös kutricát (no ajtó, no szappan,stb)... 2000 HUF egy darab agyonsütött, kopogós csirkecomb, az étlapon szereplő tételek felé hiányzott a a kihozott ètelekről. NE MENJ BE, csak ha ANTSZ-es vagy!!!!

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretünk itt lenni.
Végtelenül kedves kiszolgálás,friss alapanyagok.Mi szokás szerint Napfény tálat rendeltünk,ami nem fagyasztott krumpliból készült, hanem frissen,a házigazda felesége vágja a krumplit,klopfolja a húst.
Kíváló kiszolgálás,nagyon finom ételek!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kánikula volt, így a teraszon is nagyon meleg volt, amit semmi sem hűtött. Sajnos a legyek a melegben is keringtek az asztal körül, amin nem a legtisztább terítő volt. Igen, a hely retro. Az egyetlen pincér, kedves és gyors volt,/igaz, nem voltunk sokan/ bár az az étel, amit szerettünk volna már 1 órakor ki volt húzva az étlapról.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Ajánlás alapján választottuk az éttermet. Az étterem és a hangulat nagyon retró. Az ételek minősége mennyisége és az ár-érték arány nagyon távol áll egymástól. Régi bútorzat, koszos, kiégetett terítő. A gyerekek meg sem ették az ebédet, mi kulturált felnőtt módjára elfogyasztottuk. A jótól nagyon messze áll. Sok étteremben jártam már, de ekkorát még nem csalódtam.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Fincsi, bőséges ételek, igazi házias ízek. Kedves és nagyon figyelmes kiszolgálás. Semmi műkaja nincs náluk, pl. a rántott sajt mellé a kislányomnak házi sültkrumplit hoztak, én frissen készült húslevest ettem, férjem gulyást, utána betoltunk fejenként 2-2 palacsintát. . Hát mit mondjak, isteni volt minden.

adriatic TOP fotófeltöltő
2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Karácsonykor voltunk a városban , és ebédre tértünk be . Ilyen finom, házias ételt , étteremben régen ettünk . A párom húslevest kért , ami tele volt hússal , zöldséggel , tésztával . Aztán hárman rendeltünk, egy kétszemélyes napfény tálat , amit alig bírtunk hárman megenni . A tulajdonos nagyon kedves volt , az ételek gyorsan elkészültek .

Mobilról küldte. | 2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 20.
Ahogy beléptünk az étterembe kedvesen fogadott a házigazda és isteni finom házi szilvapálinkával kínált minket. Frissen sütött, tűzforró, igazi házias, ízes, finom ételeket ettünk olcsón. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a helyet, biztosan visszatérek még.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Más nem tudom hogy van vele,de én imádom az olyan helyet,ahol az első pillanatban jól érzem magam,barátságosan fogadnak,tudnak ajánlani,nagy,és finom az étel,és ráadásul nem is drága.Nos ez a kisvendéglő épp ilyen :) A hely maga retrószerű,de kellemes,a kiszolgálás tényleg vendég centrikus,a leves forró,az adagok nagyok,és finomak!!Visszatérek :)

Legnépszerűbb csomagok Miskolctapolcán és környékén
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.11. - 2020.04.30.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 12.622 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2019.05.03. - 2020.08.29.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.29. - 2020.10.25.
Szilvásvárad
2020.06.14. - 2021.02.23.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.310 - 48.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.20. - 2020.12.31.
Marienka Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.23. - 2020.10.31.

Szállodák Miskolctapolca környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolctapolca
Szent István Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Miskolctapolca
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Napfény Kert Étterem MiskolctapolcaX