Anikó82

Anikó82 adatlapja

Regisztráció2017.04.05
Utoljára itt2019.07.27

2019. június 25.gyerekekkel járt itt
Régi szocreál épület és bútorzat, de tisztaság volt valamint kedves személyzet és étkezés is teljesen rendben volt, finom és laktató. Közvetlen saját strand, amelyet egy szép liget vesz körül, a gyerekeknek több játszótér és trambulin. Van kint a parton külön büfé is, ahol teljesen reális árak vannak, tehát egész nap kint lehet lenni a parton.
Kiváló 2017. április 6.gyerekekkel járt itt
A nevével ellnetétben nem csak söröző, hanem finom ételek és sütemények is vannak és rendezvények lebonyolítására is teljesen alkalmas a hely. A kiszolgálás nagyon kedves, azóta már 3x jártam itt ha erre volt dolgom. Szépen fel lett újítva a hely, minden részen igényes, egyik alkalommal a tulajdonos is ott volt, aki szintén növelte a pozitív érzésemet, vérbeli vendéglátó.
Kiváló 2019. június 25.gyerekekkel járt itt
Egy M7-es dugónak köszönhetően vitt erre a GPS és itt lettünk figyelmesek erre az út mentén elhelyezkedő étteremre, mert éhes volt a csapat. A berendezés teljesen antikolt igazi falusi hangulatot ad, de minden más első osztályú, a kiszolgálás kedves, az étkek nagyon finomak és kiadósak.