Riviéra Park Hotel Balatonföldvár ★★★

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Riviéra Park Hotel Balatonföldvár vélemények

2019. július 31.a párjával járt itt
Idén Július közepén érkeztem. Először nagyon nem tetszett, hogy nincs a szobában tűzhely, így nem tudom a főzést gyakorolni, de aztán Krisztina intézkedett, és kért egy valamivel nagyobb szobát, így végre elhelyezkedtünk. Legjobban a rózsáskert tetszett nekem meg a magas fenyőfák. A piros műanyag ágyba valaki azt véste bele: "MSZMP". Nem gondoltam volna, hogy ez valamikor egy híres párt szállodája volt.
2019. június 25.gyerekekkel járt itt
Régi szocreál épület és bútorzat, de tisztaság volt valamint kedves személyzet és étkezés is teljesen rendben volt, finom és laktató. Közvetlen saját strand, amelyet egy szép liget vesz körül, a gyerekeknek több játszótér és trambulin. Van kint a parton külön büfé is, ahol teljesen reális árak vannak, tehát egész nap kint lehet lenni a parton.
Gyenge 2016. szeptember 20.kollégákkal járt itt
Csapatépítő tréningen voltunk itt. A hotel közvetlenül a Balaton partján helyezkedik el. Csodás rózsalugas veszi körül, közel van a kikötő és gyönyörű a kilátás az erkélyről. Kb ennyiben ki is merül a pozitívum. Belépéskor szembesül azzal az ember, hogy bizony itt igazi retro hangulat veszi majd körül.
Szörnyű 2014. július 6.gyerekekkel járt itt
A szálloda régi elavult szörnyű retro berendezéssel. A higiénia kihívásokkal küzdött a fürdőszobában wc-ben. Az erkélyen kinőtt a fugában a gaz. Barátságtalan felszolgálók az étteremben. Az ételt odavágják a táborozók elé. Egy tányéron 4 ember sütije. Tányért evőeszközt nem adtak hozzá.
Kiváló 2013. június 7.csoporttal járt itt
2013. 06. 03-07. között voltunk a RIVIÉRA PARK HOTELBEN. A szállás nagyon jó,a menü bőséges és finom volt. Nagyon jól éreztem magam. Csodálatos növényzet veszi körül,a Balaton közvetlenül a hotel mögött van. Minden üzlet nagyon hamar elérhető,és minden lehetőség adott, a zavartalan,nyugodt pihenésre.