7015 Igar, Fő u. 100.

Szállások Igar városában
Wellness csomagok Igar városában

Falusi Étterem Igar vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Egy M7-es dugónak köszönhetően vitt erre a GPS és itt lettünk figyelmesek erre az út mentén elhelyezkedő étteremre, mert éhes volt a csapat. A berendezés teljesen antikolt igazi falusi hangulatot ad, de minden más első osztályú, a kiszolgálás kedves, az étkek nagyon finomak és kiadósak. Két féle leves közül lehet választani, amit azonnal hoznak is, és amíg azt megeszi az ember, nemsokára jön a második is.
Veszprém
Zirc

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Páromat nem viszem rossz helyre - az nálam alapszabály. Egy korábbi monogám tesztet követően most ketten tértünk be. Gyakorlatilag nincs is sok lehetőség a 64-es úton kultúráltan étkezni, cukrászdázni. Na, ők ezt nagyon jól csinálják. A leves szabad merítéses, a második fogás pedig felszolgálós megoldású. Friss, bőséges, gyors és nem drága.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Tök szuper kis útmenti fogadó, sok a vendég, folyamatosan pörög, 2 féle leves, kb 20 féle második, minden friss. Gyors és kedves kiszolgálás. "a pincérek lábát nem látni" DollyRoll
szóval futnak rendesen, de ez a jó. (amúgy igenis látni, nagyon csinosak a hölgyek)
Gulyásleves csuda finom volt. Mellette szintén szuper és finom cukrászda.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször ettünk itt. Ez egy kiváló kamionos vendéglő. Félig önkiszolgáló, félig pincéres. Finom házias ízek, olcsó árak. Szabad meréses napi leves, rendelhető második. A gyors ételük is (lángos, hamburger) kiváló. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Az udvarban van egy egészen jó cukrászda is.
Veszprém
Zirc

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Többször megálltunk már a Falusi étteremben Igaron. Szakácsfigura és futófényes kijelző hívja fel figyelmünket a hely aktuális ajánlataira. Már a parkoló tele van kamionokkal, teherautókkal. Magad merheted a babguláyst, vagy a másik levest, a többit pedig megrendeled. Nem olyan sok az ételféleség, de azokat ízletesen főzik. Kerthelyiségek több helyen is.

Legnépszerűbb csomagok Igaron és környékén
Szárcsa Hotel
3-7 éjszaka 22.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcs bekészítéssel, egyszeri alkalommal habos kakaóval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.29.
Loncnéni Háza
Alsóörs
2019.08.25. - 2019.10.15.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
2 nap/1 éjszaka 9.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.25. - 2019.09.07.
Fresh Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.25. - 2020.03.31.
Hotel Magyar Király
4 nap/3 éjszaka 26.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, szabadidős játékokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Igar környékén
Holiday Hotel Csopak Igar
Hotel Laroba Igar
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Legjobb ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Őszi hétköznapi akció (min. 2 éj)

Falusi Étterem IgarX