7015 Igar, Fő u. 100.

Veszprém
Csopak
Zirc

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Páromat nem viszem rossz helyre - az nálam alapszabály. Egy korábbi monogám tesztet követően most ketten tértünk be. Gyakorlatilag nincs is sok lehetőség a 64-es úton kultúráltan étkezni, cukrászdázni. Na, ők ezt nagyon jól csinálják. A leves szabad merítéses, a második fogás pedig felszolgálós megoldású. Friss, bőséges, gyors és nem drága.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Tök szuper kis útmenti fogadó, sok a vendég, folyamatosan pörög, 2 féle leves, kb 20 féle második, minden friss. Gyors és kedves kiszolgálás. "a pincérek lábát nem látni" DollyRoll
szóval futnak rendesen, de ez a jó. (amúgy igenis látni, nagyon csinosak a hölgyek)
Gulyásleves csuda finom volt. Mellette szintén szuper és finom cukrászda.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször ettünk itt. Ez egy kiváló kamionos vendéglő. Félig önkiszolgáló, félig pincéres. Finom házias ízek, olcsó árak. Szabad meréses napi leves, rendelhető második. A gyors ételük is (lángos, hamburger) kiváló. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Az udvarban van egy egészen jó cukrászda is.
Veszprém
Csopak
Zirc

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Többször megálltunk már a Falusi étteremben Igaron. Szakácsfigura és futófényes kijelző hívja fel figyelmünket a hely aktuális ajánlataira. Már a parkoló tele van kamionokkal, teherautókkal. Magad merheted a babguláyst, vagy a másik levest, a többit pedig megrendeled. Nem olyan sok az ételféleség, de azokat ízletesen főzik. Kerthelyiségek több helyen is.

Legnépszerűbb csomagok Igaron és környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.775,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 19.719,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Telekom Hotel
Balatonkenese
9 nap/8 éjszaka 15.323,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.31.

Szállodák Igar környékén
Zichy Park Hotel Igar
Prémium Hotel Panoráma Igar
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Igar
Tavaszi Ébredés a Birtokon! (min. 2 éj)
Nemzeti felüdülés (min. 2 éj)
Augusztus 20.

Falusi Étterem IgarX