7015 Igar, Fő u. 100.

Csopak
Zirc

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Páromat nem viszem rossz helyre - az nálam alapszabály. Egy korábbi monogám tesztet követően most ketten tértünk be. Gyakorlatilag nincs is sok lehetőség a 64-es úton kultúráltan étkezni, cukrászdázni. Na, ők ezt nagyon jól csinálják. A leves szabad merítéses, a második fogás pedig felszolgálós megoldású. Friss, bőséges, gyors és nem drága.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Tök szuper kis útmenti fogadó, sok a vendég, folyamatosan pörög, 2 féle leves, kb 20 féle második, minden friss. Gyors és kedves kiszolgálás. "a pincérek lábát nem látni" DollyRoll
szóval futnak rendesen, de ez a jó. (amúgy igenis látni, nagyon csinosak a hölgyek)
Gulyásleves csuda finom volt. Mellette szintén szuper és finom cukrászda.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször ettünk itt. Ez egy kiváló kamionos vendéglő. Félig önkiszolgáló, félig pincéres. Finom házias ízek, olcsó árak. Szabad meréses napi leves, rendelhető második. A gyors ételük is (lángos, hamburger) kiváló. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Az udvarban van egy egészen jó cukrászda is.
Veszprém
Csopak
Zirc

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Többször megálltunk már a Falusi étteremben Igaron. Szakácsfigura és futófényes kijelző hívja fel figyelmünket a hely aktuális ajánlataira. Már a parkoló tele van kamionokkal, teherautókkal. Magad merheted a babguláyst, vagy a másik levest, a többit pedig megrendeled. Nem olyan sok az ételféleség, de azokat ízletesen főzik. Kerthelyiségek több helyen is.

Legnépszerűbb csomagok Igaron és környékén
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, borkóstolóval, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2019.05.31.
Hotel Vadászkürt
2019.05.01. - 2019.07.14.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.04.21. - 2020.01.01.
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.04.21. - 2020.04.20.

Szállodák Igar környékén
Holiday Hotel Csopak Igar
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Igar
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kalocsa wellness (min. 2 éj)

Falusi Étterem IgarX