7015 Igar, Fő u. 100.

Szállások Igar városában
Wellness csomagok Igar városában

Falusi Étterem Igar vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Egy M7-es dugónak köszönhetően vitt erre a GPS és itt lettünk figyelmesek erre az út mentén elhelyezkedő étteremre, mert éhes volt a csapat. A berendezés teljesen antikolt igazi falusi hangulatot ad, de minden más első osztályú, a kiszolgálás kedves, az étkek nagyon finomak és kiadósak. Két féle leves közül lehet választani, amit azonnal hoznak is, és amíg azt megeszi az ember, nemsokára jön a második is.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Páromat nem viszem rossz helyre - az nálam alapszabály. Egy korábbi monogám tesztet követően most ketten tértünk be. Gyakorlatilag nincs is sok lehetőség a 64-es úton kultúráltan étkezni, cukrászdázni. Na, ők ezt nagyon jól csinálják. A leves szabad merítéses, a második fogás pedig felszolgálós megoldású. Friss, bőséges, gyors és nem drága.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Tök szuper kis útmenti fogadó, sok a vendég, folyamatosan pörög, 2 féle leves, kb 20 féle második, minden friss. Gyors és kedves kiszolgálás. "a pincérek lábát nem látni" DollyRoll
szóval futnak rendesen, de ez a jó. (amúgy igenis látni, nagyon csinosak a hölgyek)
Gulyásleves csuda finom volt. Mellette szintén szuper és finom cukrászda.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször ettünk itt. Ez egy kiváló kamionos vendéglő. Félig önkiszolgáló, félig pincéres. Finom házias ízek, olcsó árak. Szabad meréses napi leves, rendelhető második. A gyors ételük is (lángos, hamburger) kiváló. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Az udvarban van egy egészen jó cukrászda is.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Többször megálltunk már a Falusi étteremben Igaron. Szakácsfigura és futófényes kijelző hívja fel figyelmünket a hely aktuális ajánlataira. Már a parkoló tele van kamionokkal, teherautókkal. Magad merheted a babguláyst, vagy a másik levest, a többit pedig megrendeled. Nem olyan sok az ételféleség, de azokat ízletesen főzik. Kerthelyiségek több helyen is.

Legnépszerűbb csomagok Igaron és környékén
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.08.30.
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 17.409,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2020.08.19. - 2020.08.23.
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, relax és napozó kert használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.13. - 2020.08.30.
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.750 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.12.

Szállodák Igar környékén
Holiday Hotel Csopak Igar
Hotel Yacht Wellness & Business Igar
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Siófoki nyár (min. 2 éj)

Falusi Étterem IgarX