Antónia

Antónia adatlapja

Nyugdíjas,két éve özvegy vagyok,két remek lánygyermekkel.Egy fiú és egy lányunokával,akik tini korukat élik,rengeteget
tanulok tőlük és jókat kacagok velük.83 éves édesanyámmal szeretünk römizni és színházba járni.Ő az operett imádója,én a musicaleket szeretem és az egész családom imádja Dolhai Attilát és Dancs Annamarit,és az Operettszínház egész társulatát.
Szeretünk utazni,de inkább csak rövidebb időre.
Wellnes szállodákba szeretünk menni,étterembe pedig csak alkalmanként.
Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2014.03.26

Kiváló 2013. december 7.a párjával járt itt
83 éves édesanyám születés és névnapját ünnepelni mentünk a szállodába. Kérésemnek megfelelően virágot is beszereztek /gyönyörűt/ és édesanyám kedvenc tortáját is megsütötték. Mindezt édesanyám nem tudta,de a szálloda személyzete olyan színvonalon és kedvességgel szolgálta fel a tortát,hogy felejthetetlen élményt szerzett neki.
Kiváló 2014. február 25.barátokkal járt itt
Többször jártam már ott,remek ételeket és finom villányi borokat ittam.Mindezek mellé kedves fogadtatást és ragyogó kiszolgálát is kaptam.Minden kívánságunkat teljesítették,unokáim néha extra kéréseit is az ételek vonatkozásában.Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a kedves,hangulatos csárdát. Visszatérő
Kiváló 2013. november 27.gyerekekkel járt itt
Már többször jártam itt,csak pozitív élményeim vannak. A hotel szuper,a személyzet kiváló,a séf és a cukrász remek. 64. születésnapomra isteni tortát sütött. A környezet pedig csodálatos. Még biztosan el fogok menni. Elóször 2012. áprilisába jártam itt a 82 éves édesanyámmal,majd 2012. szeptemberében két lányommal a születésnapomat ünnepeltük.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Saliris Egerszalók -