Fülemüle Csárda Villánykövesd
7772 Villánykövesd, Az 5707-es és az 57132-es út kereszteződése.

Fülemüle Csárda Villánykövesd a térképen

Szállások Villánykövesd városában
Wellness csomagok Villánykövesd városában

Fülemüle Csárda Villánykövesd vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
Ismerősök ajánlása alapján először, de minden bizonnyal nem utoljára jártunk a csárdában. Igényes környezet, kellemes zene és figyelmes személyzet fogadott bennünket. Az ételek finomak voltak, az adagok nagyok. Nagyon jól éreztük magunkat. Aki egy nem mindennapos helyen szeretne finomat enni, ráadásul szereti a svábos ételeket, annak csak ajánlani tudom.

2019. novemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Üzleti ebédre mentünk 4-en, mert ajánlották a helyet, de lehet, hogy nem volt a legjobb választás. 10 percet vártunk amig a pincér elöször odajött. és újabb 10 percet amig az italokat kihozta és felvette a rendelést. A levest közös tálban hozta ki, anélkül, hogy megkérdezett volna minket, ami egy családi ebédnél természetes, de egy üzleti ebédnél kényelmetlen.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
Remek ételek, figyelmes kiszolgálás, nagyon jó ár/érték arány! Nagyon jól éreztük magunkat. Finomakat ettünk, ittunk. Csak ajánlani tudom, és fogom is.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Aki, egy nem mindennapi helyre szeretne ellátogatni, egy jót enni és kellemesen érezni magát, ajánlom. Mi 8 fős társaság voltunk, kicsi gyerekekkel és 90 éves dédivel, mindenki meg volt elégedve az a kiszolgálással, a tisztasággal, az ételek minőségével, mennyiségével, ízével és a hangulattal is. Figyelmesek, gyorsak. Kellemesen éreztük magunkat.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 23.
Minden évben legalább kétszer ellátogatunk Villányba és program része hogy itt eszünk! Nagyon sokféle ételt kipróbáltunk már és minden alkalommal finomak és bőségesek voltak! A kiszolgálás nagyon figyelmes és elég gyors. Az árak megfelelőek. Remek borok közül válogathatunk Csak ajánlani tudom Mindenkinek! :) Itt ettünk először nyers tárkonyt a libatepertő mellé,azóta otthon is.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Harkányban nyaraltunk és ott ajánlották nekünk ezt a kellemes helyet. Vacsorázni mentünk, majdnem telt ház volt, épp volt még nekünk két szabad hely. A pincérek kedvesek és gyorsak voltak. Halászlét rendeltünk és frissen sütött ropogós kenyeret is kaptunk hozzá, ami egyszerűen fenomenális volt! Az étterem nagyon szép és hangulatos.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Annak ellenére, hogy az étterem tisztának látszik, az egész ebéd alatt hajkurásztuk a legyeket, a klíma 26 fokra volt állítva, és az idősebb felszolgálónak piszkos volt a körme. Az ételek finomak, szerintem az adaggal sincs baj, bár hasonló árkategóriában ettünk tisztább, szebb helyen is nagyon finomat.

2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eddig kétszer jártunk itt, családdal. Közös vélemény alapján megállapítottuk, hogy ez a legjobb csárda ahol eddig jártunk. Minden étellel tökéletesen elégedettek voltunk, a pincérek nagyon profik voltak, az ételt gyorsan megkaptuk. Az adagok nagyok, árakkal egyáltalán nincsenek "elszállva". Nagyon kellemes hangulatú hely, csak ajánlani tudom mindenkinek aki arra jár.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Siklósi várban egy kedves Hölgy ajánlotta az éttermet, Köszönjük! Az étterem abszolút megfelelt a magas elvárásainknak. :) Gondolkodtunk, együnk-e vacsorát. . de ez volt az utolsó esténk és szerettük volna kipróbálni az éttermet. Csak egy könnyű vacsira. . mikor megláttuk a gulyást "gazdagon zöldségekkel" felcsillant a szemünk.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 28.
Párommal tértünk be egy péntek délután egy megkésett ebédre. Kevesen voltak bent, bár sok asztal "foglalt" volt. Mi is foglaltunk, biztos ami biztos. Az ételek szerintem megfelelő adagok voltak és finomak is, bár a tésztával tálalt süllő esetén sok volt a tészta, kicsi a hal. A szarvast csak ajánlani tudom! Omlós, sok hússal, kifejezetten jól elkészített fánkokkal.

Legnépszerűbb csomagok Villánykövesden és környékén
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.31.
Gere Apartmanház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2021.02.23.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.24. - 2021.02.23.
Hotel Millennium
Pécs
2-3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.23.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2020.12.22.
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.02.24. - 2021.02.23.
Tókert Fogadó
Nagymányok
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.19. - 2020.06.30.
Gere Art Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Castello
Siklós
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, biliárdterem és játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.06.12.
Marilyn City Center Apartman
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.

Szállodák Villánykövesd környékén
Ametiszt Hotel Villánykövesd
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Villánykövesd
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Dráva Hotel Thermal Resort Villánykövesd
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Március 15. Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)

Fülemüle Csárda VillánykövesdX