arcus

arcus adatlapja

Regisztráció2013.08.20
Utoljára itt2013.10.06

2013. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
2013 augusztusában családunkkal, 2 gyermekkel voltunk e panzióban. A parkolás a panzió udvarán egyszerű, van sok hely. Kétágyas, romantikus szobában voltunk, gyermekeink egy kisebb kétágyasban. A szoba tágas, talán inkább a klímaberendezést hiányoltuk az éjszakai melegben. A szobai italhűtő választéka bőséges, az árak barátiak.
Kiváló 2013. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
2013 augusztusában egy visegrádi kiránduláson tévedtünk be családostul, 2 gyermekkel egy-egy pizzára ebbe a hangulatos étterembe. A megrendelés felvételére egy kicsit vártunk és maga a pizzák elkészítése is a megszokottól tovább tartott, de megérte. A szakács nagyon érti a dolgát, valószínűleg szereti is csinálni.
Átlagos 2013. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
2013 augusztusában jártunk a családunkkal, 2 gyermekkel e hotelben és 2 éjszakát töltöttünk itt. A környék és a hotel környezete nagyon szép és rendezett. A szobánk hangulata nekünk nem jött be. Narancssárga színű falak, hófehér mennyezet, néhány adó vételével egy kis TV, no de ez ízlés dolga.