Pollushof Panzió étterme Csolnok
2521 Csolnok, Dorogi u. 1.

Pollushof Panzió étterme Csolnok a térképen

Pollushof Panzió étterme Csolnok értékelése:

1. helyezett az 1 csolnoki étterem közül
295. helyezett Közép Dunántúlon - 723 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
grill ételek ...
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség ...
Különtermek:
nincs

Pollushof Panzió étterme Csolnok képei

Pollushof Panzió étterme Csolnok vélemények

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 2.
Nagyon hangulatos a környezete, az udvaron nyáron élvezet kint enni a szép környezetben. Az előtérben az akváriumok külön figyelmet érdemelnek. Az étterem belső része hangulatos, szép a terítés az étteremnek, több helyisége is van, kedves kiszolgálás, finomak az ételek. Többször van kuponos kedvezmény. A kétszemélyes tálak olyan bőségesek, hogy három felnőtt is jól lakik belőle.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Mindenkitől elnézést kérek,aki a korábbi értékelésem alapján választotta a helyet,néhány hete férjemmel vacsorázni mentünk,ami borzalmasan sikerült,gyakorlatilag rosszul lettem,alig birtam ki a fél. órás utat hazáig. A citromhabos gyümölcslevesre gyanakodtunk,ami meglehetösen savanyú volt,de gondoltam azért citromhab,hát a második fogást már meg sem ettem,iszonyuan sietve mentünk hazafelé.

marcsula TOP egyébhely értékelő
2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kuponos rendelés volt. a hely kellemes a kiszolgáló személyzet kedves figyelmes. A kétszemélyes Álom tál mennyiségileg és minőségileg is kifogástalan volt. A hely szép tiszta van terasz és benti rész, a gyerekkel érkezőknek játszótér. Köszönet a személyzetnek és az étterme vezetőjének, hogy ilyen kellemes környezetet családias hangulatot tudtak teremteni.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 12.
Többször is ettünk már ebben az étterembe.És ahogy eddig,most is elégedetten távoztunk.Az ételek finomak és nagyon udvarias a személyzet is.Az árak megfizethetőek.A hangulat is mindig jó.Eddig sosem kellett sokat várakoznunk.Még a tegnap esti torkos csütörtökön sem.A személyzet pörgős és oda figyel mindenre.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 21.
Rendszeresen visszajáró vendégként már többedik alkalommal adok egy utolsó esélyt a helynek, de most már tényleg nincs tovább, amíg új személyzet nem lesz, biztosan nem megyünk ide többet. Egy teljesen kongó étteremben várni kell a pincérnőre. Várni, mert épp a pultot támasztva cseveg a többi alkalmazottal.

2014. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. július 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014. áprilisában egy 17 fős csapattal ebédeltünk itt. Senkinek nem volt kifogása, mindannyian finom ételeket kaptunk, pedig igencsak változatosan rendeltünk! Ezután a családomat húsvéti ebédre vittem ide az utolsó SZÉP kártyás pénzemen. Szívesen fogadtak, remek ételekkel. Amikor a barátnőm éttermet keresett jó szívvel ajánlottam a Pollushofot és persze velük tartottam.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mi ketten a párommal látogattuk meg ezt a panziót. Kuponos oldal segítségével sikerült rátalálni, amitől nem kicsit féltünk, mivel még sohasem voltunk ilyenen. Első benyomásra is szimpatikus volt minden, a személyzet barátságos és segítőkészek voltak. Bejelentkezéskor minden kérdésünkre válaszoltak és további kedvezményeket nyújtottak az általuk felkínált szórakozási és étkezési szolgáltatásukból.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
2013 augusztusában családunkkal, 2 gyermekkel voltunk e panzióban. A parkolás a panzió udvarán egyszerű, van sok hely. Kétágyas, romantikus szobában voltunk, gyermekeink egy kisebb kétágyasban. A szoba tágas, talán inkább a klímaberendezést hiányoltuk az éjszakai melegben. A szobai italhűtő választéka bőséges, az árak barátiak.

Legnépszerűbb csomagok Csolnokon és környékén
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.09.29.
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 23.250,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.08.02.
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.344 - 11.822,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.09.09.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.995 - 6.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.28. - 2019.10.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2019.12.22.

Szállodák Csolnok környékén
Libra Hotel Csolnok
Hotel Bellevue Csolnok
Tó Wellness Hotel Csolnok
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval