Pollushof Panzió étterme Csolnok
2521 Csolnok, Dorogi u. 1.

Pollushof Panzió étterme Csolnok a térképen

Pollushof Panzió étterme Csolnok értékelése:

1. helyezett az 1 csolnoki étterem közül
57. helyezett Közép Dunántúlon - 763 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
grill ételek ...
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség ...
Különtermek:
nincs

Pollushof Panzió étterme Csolnok képei

Pollushof Panzió étterme Csolnok vélemények

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 2.
Nagyon hangulatos a környezete, az udvaron nyáron élvezet kint enni a szép környezetben. Az előtérben az akváriumok külön figyelmet érdemelnek. Az étterem belső része hangulatos, szép a terítés az étteremnek, több helyisége is van, kedves kiszolgálás, finomak az ételek. Többször van kuponos kedvezmény. A kétszemélyes tálak olyan bőségesek, hogy három felnőtt is jól lakik belőle.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Mindenkitől elnézést kérek,aki a korábbi értékelésem alapján választotta a helyet,néhány hete férjemmel vacsorázni mentünk,ami borzalmasan sikerült,gyakorlatilag rosszul lettem,alig birtam ki a fél. órás utat hazáig. A citromhabos gyümölcslevesre gyanakodtunk,ami meglehetösen savanyú volt,de gondoltam azért citromhab,hát a második fogást már meg sem ettem,iszonyuan sietve mentünk hazafelé.

marcsula TOP egyébhely értékelő
2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kuponos rendelés volt. a hely kellemes a kiszolgáló személyzet kedves figyelmes. A kétszemélyes Álom tál mennyiségileg és minőségileg is kifogástalan volt. A hely szép tiszta van terasz és benti rész, a gyerekkel érkezőknek játszótér. Köszönet a személyzetnek és az étterme vezetőjének, hogy ilyen kellemes környezetet családias hangulatot tudtak teremteni.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 12.
Többször is ettünk már ebben az étterembe.És ahogy eddig,most is elégedetten távoztunk.Az ételek finomak és nagyon udvarias a személyzet is.Az árak megfizethetőek.A hangulat is mindig jó.Eddig sosem kellett sokat várakoznunk.Még a tegnap esti torkos csütörtökön sem.A személyzet pörgős és oda figyel mindenre.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 21.
Rendszeresen visszajáró vendégként már többedik alkalommal adok egy utolsó esélyt a helynek, de most már tényleg nincs tovább, amíg új személyzet nem lesz, biztosan nem megyünk ide többet. Egy teljesen kongó étteremben várni kell a pincérnőre. Várni, mert épp a pultot támasztva cseveg a többi alkalmazottal.

2014. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. július 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014. áprilisában egy 17 fős csapattal ebédeltünk itt. Senkinek nem volt kifogása, mindannyian finom ételeket kaptunk, pedig igencsak változatosan rendeltünk! Ezután a családomat húsvéti ebédre vittem ide az utolsó SZÉP kártyás pénzemen. Szívesen fogadtak, remek ételekkel. Amikor a barátnőm éttermet keresett jó szívvel ajánlottam a Pollushofot és persze velük tartottam.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mi ketten a párommal látogattuk meg ezt a panziót. Kuponos oldal segítségével sikerült rátalálni, amitől nem kicsit féltünk, mivel még sohasem voltunk ilyenen. Első benyomásra is szimpatikus volt minden, a személyzet barátságos és segítőkészek voltak. Bejelentkezéskor minden kérdésünkre válaszoltak és további kedvezményeket nyújtottak az általuk felkínált szórakozási és étkezési szolgáltatásukból.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
2013 augusztusában családunkkal, 2 gyermekkel voltunk e panzióban. A parkolás a panzió udvarán egyszerű, van sok hely. Kétágyas, romantikus szobában voltunk, gyermekeink egy kisebb kétágyasban. A szoba tágas, talán inkább a klímaberendezést hiányoltuk az éjszakai melegben. A szobai italhűtő választéka bőséges, az árak barátiak.

Legnépszerűbb csomagok Csolnokon és környékén
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 24.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 16.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.18. - 2021.01.18.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.18. - 2020.12.20.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 13.287 - 26.574,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Full Moon Design Hostel
4 nap/ 3 éjszaka: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.05.03.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.03.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.

Szállodák Csolnok környékén
Royal Club Hotel Csolnok
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Csolnok
Abacus Business & Wellness Hotel Csolnok
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

Pollushof Panzió étterme CsolnokX