Pollushof Panzió étterme Csolnok
2521 Csolnok, Dorogi u. 1.

Pollushof Panzió étterme Csolnok a térképen

Pollushof Panzió étterme Csolnok értékelése:

1. helyezett az 1 csolnoki étterem közül
55. helyezett Közép Dunántúlon - 770 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
grill ételek ...
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség ...
Különtermek:
nincs

Pollushof Panzió étterme Csolnok képei

Pollushof Panzió étterme Csolnok vélemények

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 5.
Hazafelé tartottunk feleségemmel közeli lakhelyünk felé. Éhesek voltunk, így gondoltuk ebédelünk egyet az útbaeső Pollushof étteremben. A hely egy romantikus, erdei úton fekvő, magát "kívántató" vendéglátóhely. Megálltunk. Az ajtón való benyitás után először egy állatkereskedésben éreztem magam, majd amikor áthaladtunk az akváriumok és terráriumok között.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 2.
Nagyon hangulatos a környezete, az udvaron nyáron élvezet kint enni a szép környezetben. Az előtérben az akváriumok külön figyelmet érdemelnek. Az étterem belső része hangulatos, szép a terítés az étteremnek, több helyisége is van, kedves kiszolgálás, finomak az ételek. Többször van kuponos kedvezmény. A kétszemélyes tálak olyan bőségesek, hogy három felnőtt is jól lakik belőle.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Mindenkitől elnézést kérek,aki a korábbi értékelésem alapján választotta a helyet,néhány hete férjemmel vacsorázni mentünk,ami borzalmasan sikerült,gyakorlatilag rosszul lettem,alig birtam ki a fél. órás utat hazáig. A citromhabos gyümölcslevesre gyanakodtunk,ami meglehetösen savanyú volt,de gondoltam azért citromhab,hát a második fogást már meg sem ettem,iszonyuan sietve mentünk hazafelé.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kuponos rendelés volt. a hely kellemes a kiszolgáló személyzet kedves figyelmes. A kétszemélyes Álom tál mennyiségileg és minőségileg is kifogástalan volt. A hely szép tiszta van terasz és benti rész, a gyerekkel érkezőknek játszótér. Köszönet a személyzetnek és az étterme vezetőjének, hogy ilyen kellemes környezetet családias hangulatot tudtak teremteni.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 12.
Többször is ettünk már ebben az étterembe.És ahogy eddig,most is elégedetten távoztunk.Az ételek finomak és nagyon udvarias a személyzet is.Az árak megfizethetőek.A hangulat is mindig jó.Eddig sosem kellett sokat várakoznunk.Még a tegnap esti torkos csütörtökön sem.A személyzet pörgős és oda figyel mindenre.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 21.
Rendszeresen visszajáró vendégként már többedik alkalommal adok egy utolsó esélyt a helynek, de most már tényleg nincs tovább, amíg új személyzet nem lesz, biztosan nem megyünk ide többet. Egy teljesen kongó étteremben várni kell a pincérnőre. Várni, mert épp a pultot támasztva cseveg a többi alkalmazottal.

2014. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. július 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014. áprilisában egy 17 fős csapattal ebédeltünk itt. Senkinek nem volt kifogása, mindannyian finom ételeket kaptunk, pedig igencsak változatosan rendeltünk! Ezután a családomat húsvéti ebédre vittem ide az utolsó SZÉP kártyás pénzemen. Szívesen fogadtak, remek ételekkel. Amikor a barátnőm éttermet keresett jó szívvel ajánlottam a Pollushofot és persze velük tartottam.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mi ketten a párommal látogattuk meg ezt a panziót. Kuponos oldal segítségével sikerült rátalálni, amitől nem kicsit féltünk, mivel még sohasem voltunk ilyenen. Első benyomásra is szimpatikus volt minden, a személyzet barátságos és segítőkészek voltak. Bejelentkezéskor minden kérdésünkre válaszoltak és további kedvezményeket nyújtottak az általuk felkínált szórakozási és étkezési szolgáltatásukból.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
2013 augusztusában családunkkal, 2 gyermekkel voltunk e panzióban. A parkolás a panzió udvarán egyszerű, van sok hely. Kétágyas, romantikus szobában voltunk, gyermekeink egy kisebb kétágyasban. A szoba tágas, talán inkább a klímaberendezést hiányoltuk az éjszakai melegben. A szobai italhűtő választéka bőséges, az árak barátiak.

Legnépszerűbb csomagok Csolnokon és környékén
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2020.12.20.
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.28.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.28. - 2020.12.30.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 11.021 - 16.207,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.05.28. - 2020.12.31.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.744 - 23.492,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Jagelló Business Hotel
2020.05.28. - 2020.08.26.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.500 - 59.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.24.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal vagy arcpakolással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.06. - 2020.12.22.
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 9.980,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Csolnok környékén
Royal Club Hotel Csolnok
Tó Wellness Hotel Csolnok
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Csolnok
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

Pollushof Panzió étterme CsolnokX